Granit-Duriqi-Selatin-Retkoceri

Më poshtë mund ta lexoni kërkimfaljen publike të kryetarit të Vetëvendosjes Selatin Retkocerit dhe arsyetimin e tij, në lidhje me pasaktësinë e lajmit të postuar në profilin e tij. ‘’Komunikatë për qytetarët e Lipjanit dhe lexuesit e gazetës online Ulpianapress. ...

21617825_1645376612140811_8575616742184449432_n

Kryetari i Komunës Imri Ahmeti, sot ka qëndruar për një vizitë pune në zyret e Këshillit të Bashkësisë Islame në Lipjan, ku është pritur nga kryetari i këtij Këshilli, Xhevdet Bytyqi. Gjatë këtij takimi u diskutua bashkëpunimi i deritanishëm në ...

Ismet-hajrullahu2

Numër i madh i të rinjve kanë marrë pjesë në debatin e organizuar nga dega e Rinisë Demokratike në Lipjan,me crast me ta ka bashkëbiseduar kandidati për kryetar të komunës së Lipjanit, Ismet Hajrullahu. Debati në fjalë është mbajtur në ...

21731050_1951845918403991_3321998098429867847_n

Krasniqi e njoftoi për gjendjen e këtij institucioni funksionimin e tij dhe shërbimet që ofron. Hajrullahu poashtu vizitoi edhe Shërbimin e Emergjencës, Maternitetit dhe Stomatologjisë ku u shtuan nevojat për investime në këto njësi. Kushtet e rënda në ambientet e ...

 KRYESORET

is-flague_1505812807-1106791

Në një prononcim për Gazetën Express, një zyrtare për media e kësaj Ambasade ka thënë se Izraeli është vend mik i Kosovës, duke theksuar se kritikat duhet të bëhen brenda rregullave demokratike. ...
21762080_2184662805094025_8657808866356206431_n

Kandidati i VV për kryetar të Lipjanit, Selatin Retkoceri nëprjet një postimi në rrjetin e tij social Facebook, ka deklaruar se procedurat ...
21558897_1953177294937520_6719310564157934301_n

Kandidati për Kryetar Ismet Hajrullahu kërkoi angazhim më i madh dhe gjithëpërfshirës i të gjitha strukturave për të përquar tek çdo ...
Haradinaj2

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka folur për vrasjen e Aulon Zekës në mbledhjen e Qeverisë ku u miratuar edhe programi ...
21558550_1953060741615842_6331472158319388578_n

Hajrullahu informoi Shnajder, se brenda në platformën tonë zhvillimore për komunën e Lipjanit qyteza e Janjevës dhe banorët e saj janë ...
Granit-Duriqi-Selatin-Retkoceri

Më poshtë mund ta lexoni kërkimfaljen publike të kryetarit të Vetëvendosjes Selatin Retkocerit dhe arsyetimin e tij, në lidhje me pasaktësinë ...
Load More ...