​ 18-vjeçari shqiptar bëhet i famshëm me këtë foto mature

​ 18-vjeçari shqiptar bëhet i famshëm me këtë foto mature

Futet në morg për t’i dhënë lamtumirën e fundit gruas së ndjerë, e zë infermierin duke bërë seks me kufomën e saj – aty filloi kaosi

Kevin Kodra është një 18-vjeçar shqiptar që banon në Toronto të Kanadasë. Ditët e fundit ka tërhequr vëmendjen e mediave botërore me foton e tij të maturës.
I riu, i cili ka ëndërr që të bëhet grimier, fillimisht grimin e bën te vetja dhe profilin e tij në Instagram e ka të mbushur me foto ku shihet me tualet. Për maturë, punoi 4 orë për t’u lyer dhe për t’u bërë i bukur për foton, transmeton tch.

Në deklarata për cosmopolitan.com, 18-vjeçari tha: “Doja të frymëzoja djemtë e rinj dhe të tregoja që një djalë që lyhet është një djalë normal. Bëra grim të rëndë për të treguar se njeriu mund të bëjë çfarë të dojë”.

Kevini ka rreth 70 000 ndjekës në Instagram.

COMMENTS