​Neymar nuk është normal, i turpëron bashkëlojtarët

​Neymar nuk është normal, i turpëron bashkëlojtarët

Një gol nga Kololli, dy super-gola nga Kryeziu: Zurichu i falet futbollistëve kosovarë

Neymar është një nga futbollistë më të talentuar në botë dhe këtë e tregon gjatë ndeshjeve
Braziliani i PSG-së, Neymar ka publikuar një video në Twitter, ku shihet duke turpëruar bëshkëlojtarët e tij në stërvitje.

Braziliani mungoi në ndeshjen e fundit ndaj Nantes, por pritet të jetë gati për ndeshjen e ardhshme në kampionat. /Express/

 

COMMENTS