​Pas pensionimit, Cana i falënderon të gjitha skuadrat ku ka luajtur

​Pas pensionimit, Cana i falënderon të gjitha skuadrat ku ka luajtur

Arbëria fiton dhe merr kreun e renditjes

Lorik Cana mbrëmë edhe zyrtarisht i ka dhënë fund futbollit, pavarësisht se nuk ka luajtur nga vera e vitit 2016

Ish kapiteni i Shqipërisë, Lorik Cana në mënyrë të veçantë i ka falënderuar të gjitha skuadrat ku ka luajtur gjatë karrierës së tij.

Ai përmes insta story në Instagram ka falënderuar të gjashtë skuadrat ku ka luajtur si profesionist, duke filluar nga PSG, Marseille, Sunderland, Galatasaray, Lazio dhe Nantes. /Express/

 

COMMENTS