1 2 3 27 20 / 531 POSTS
Në një rrëfim në emisionin “Studio e Hapur” në News 24, një vajzë që ka prostituuar në kryeqytet tregon në detaje punën që bën. Erisa, nënë e një f
Partia Demokratike ka bërë me dije se ka mbajtur një mbledhje dhe ku sipas tyre është biseduar për të arritur një marrëveshje me LDK-në për balotazh.
Falja e Xhenazes së të ndjerrit është bërë menjëherë pas faljes së namazit të iqindisë ku përveç familjarëve, të afërmve, dhe një numri të madh të xhe
Dega e PDK-së në Kamenicë ka mbajtur sot një mbledhje të jashtëzakonshme, në të cilën është marrë vendim që në garën e balotazhit të përkrahet kandida
Së paku tetë persona kanë mbetur të vdekur si pasojë e një sulmi i cili dyshohet se ka qenë terrorist në Manhatan të New Yorkut. Kryebashkiaku i Ne
Në gjykimin e Shemsi Salihut, i cili akuzohet për përgatitje dhe dhënie të pandërgjegjshme të barnave, si rezultat i të cilës dyshohet se Gyltene Byty
Barcelona dhe Juventusi kanë befasuar sonte. Katalunasit luajtën pa gola ndaj Olympiacosit. Ndërkohë, Juventusi barazoi me Sportingun në udh
PSG dhe Bayern Munchen kanë shënuar fitoret e radhës. PSG deklasoi Anderlechtin, 5:0. Golat për francezët i realizuan Marco Verratti, Neymar d
Manchester Unitedi është treguar bindës në fitoren prej 2-0 kundër Benficas në Old Trafford, në ndeshjen e xhiros së katërt të fazës grupore të Ligës
Është sulmuar me armë zjarri një autobus me udhëtarë në magjistralen Prishtinë-Gjilan, përkatësisht në fshatin Silvovë. Ndërsa nuk raportohet për të l
Ish-kandidati për kryetar të Prishtinës nga radhët e AKR-së, Selim Pacolli, që nuk arriti të shkonte në balotazh, po korri një suskes kur mori 10 për
Paris Saint Germaini nuk ndalet ndaj Anderlechtit. Kurzawa ka gjetur golin e radhës, përcjellë “Lajmi.net”. PSG po fiton me rezultat të thel
Kurrë mos e nënvlerësoni një fëmijë! Sigurisht janë të vegjël dhe të pafajshëm, por janë edhe shumë të zgjuar. Një tjetër përgjigje e një fë
E famshmja Jennifer Lopez ka arritur që edhe njëherë të vendoset në fokusin e medieve. Tash e një kohë ajo po shijon një romancë dashurie me Alex R
Përgjegjësia e prindërve është që ta mësojnë fëmijën të sillet të mirë. Fëmijët më mirë mësojnë nëse i tregoni shembull personal. Sjellja e caktuar
Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj, sot ka marrë vendim që të emëroi Muharrem Kuçin zëvendësministër të Ministrisë së Shëndetësisë. Kjo po
Një peshkatar në një lum në Kanada ka kapur një peshk që është rritur përreth një unaze plastike që përdoret te bidonat e ujit. Adam Turnbull e
Kryetari i Komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovci ka falënderuar qytetarët e Komunës së Drenasit, anëtarë e simpatizantë të PDK-së, të cilët me votën e
Deklarimi i një dite më parë i zëvendës kryeministrit Behgjet Pacolli, se rinegocimi i Demarkacionit me Malin e Zi është i pamundur po shihet si filli
Roma po avancon me rezultat 1:0 ndaj Chelseas në kuadër të Ligës së Kampionëve. Golin për romakët e shënoi El Shaaraëy në minutën e parë. Pë
1 2 3 27 20 / 531 POSTS