1 2 3 64 12 / 758 POSTS
Kjo dukuri e kundërligjshme gjatë periudhës së fundit kohore është përhapur mjaftë shumë në administratën komunale, në Qendrën Kryesore të Mjekësisë F ...
Këshilli Drejtues i Partisë Demokratike të Kosovës do të mblidhet sot në takimin përmbyllës për këtë vit. Takimi mbahet në Hotel Emerald nga  ora 1 ...
Në përfundim të vitit kalendarik 2017, Reali i Madridit është skuadra që kryeson renditjen e UEFA-s. Skuadra dy herë kampione e botës në dy vitet e fu ...
Familjarët akuzojnë autoritetet e burgjeve në Maqedoni se po u bëjnë diskriminim të rëndë pjesëtarëve të Grupit të Kumanovës. “Maqedonasve të VMRO- ...
Me mbi 12 milionë ndjekës në Instagram, Emily Ratajkowsky është modelja me më shumë fansa në rrjetet sociale, po “rivalet e saj” ku ndodhen? Revist ...
Barcelona pritet të bëjë dy transfere në janar. Një qendërmbrojtës dhe një mesfushor pritet të përforcojnë skuadrën e Valverdes. Mesut Ozil është f ...
Këngëtarja Ana Kabashi është shumë e pëlqyer për stilin e saj dhe të kënduarit live. E njëjta numëron me mijëra ndjekës në rrjetet sociale, përmes ...
Në konferencën e fundvitit me gazetarë, ministrja e Mjedisit Albena Reshitaj tha se secili prej 6 zëvendësministrat e kësaj ministrie do të ketë punë ...
Gjatë dy ditëve të ardhshme një vorbull ciklonike nga Atlantiku, me masa të ftohta ajrore, do të depërtojë mbi rajonin tonë, e cila gjatë ditës së enj ...
“Zanco Tiny T1” peshon 13 gramë, ka një ekran prej 12.5 milimetrash dhe kushton 46 dollarë. Nuk është telefon i mençur, kryen vetëm telefonata dhe ...
Nuk është lidere e partisë. E as nuk është se ka ndonjë post tjetër përveç deputete.Megjithatë, Vjosa Osmani nga Lidhja Demokratike e Kosovës është gr ...
Kryeministri i Malit të Zi, Dushko Markoviq, pritet ta vizitojë Kosovën në pjesën e dytë të muajit janar, me ç’rast me homologun e tij kosovar Ramush ...
1 2 3 64 12 / 758 POSTS