1 2 3 37 12 / 435 POSTS
Kuvendi i Komunës së Lipjanit gjatë ditës së sotme nën udhëheqjen e kryesuesit Daut Azemi ka zhvilluar punimet e seancës së katërt me radhë. Në mbled ...
“Mos iu trembni inteligjencës artificiale, por përqafojeni atë”. Ky ishte apeli i drejtorit ekzekutiv të Google, Sundar Pichai pak ditë më parë, si ad ...
Zlatan Ibrahimovic ka veshur çizmet e dimrit dhe me një pushkë është parë duke gjuajtur derra të egër. Sulmuesi i Manchester United – afër largimit ...
Pierre Emerick Aubameyang është larguar nga Borussia Dortmund. Borussia Dortmund ka konfirmuar arritjen e marrëveshjes me Arsenalin për transferimin ...
A e keni ëndërruar ndonjëherë një shtëpi në një fshat të bukur italian? Epo lajmi që prisnit erdhi. Në Ollolai të rajonit malor Barbagia të Sardenjës ...
Etrit Berisha ka thënë se ende nuk ka përfunduar çështja e kualifikimit në finale. Etrit Berisha nuk dorëzohet përkundër humbjes 0:1 nga Juventus n ...
Trendi i ri i “gjumit të pastër” nuk ka të bëjë fare me pastërtinë e shtratit tuaj. Ai përqendrohet në zakonet tuaja të jetës dhe ndryshimin e tyre po ...
Kryeshefi i Agjencisë për Mbrojtjen e Mjedisit, Ilir Morina ka theksuar se gjendja më ndotjen e ajrit gjatë ditëve në vijim pritet të jetë edhe më e r ...
Në sallen e Kuvendit të Komunës organizuar nga Drejtoria për Planifikim Urbanizëm dhe Mbrojtje të Mjedisit sot është mbajtur takim konsultativ me Admi ...
Kuvendi Komunal i Lipjanit të mërkurën me datë 31.01.2018 do të mbajë mbledhjen e katërt, në të cilën do të shqyrtohen disa pika të cilat janë në rend ...
Shkruan: Salih Uka Megjithëse një mësues i vetëm mundet dhe ka një ndikim të madh mbi një nxënës, ky mësues mund të ketë vetëm një ndikim të kufizu ...
Sipas "Daily Mail", Mangala është pranë huazimit te Newcastle United. Eliaquim Mangala është pranë largimit nga Manchester City. Trajneri Pep Guar ...
1 2 3 37 12 / 435 POSTS