1 2 3 12 20 / 223 POSTS
Një vrasje ka ndodhur të mërkurën në Ferizaj. Një person është vrarë në mbrëmje, në rrugën “Reçaku”, në hyrje të qytetit. Lajmin e ka konfirmuar zë ...
Ministria e Drejtësisë e Kosovës ka marrë përgjigje në dy kërkesa nga pesë sa u janë dërguar autoriteteve serbe në lidhje me rastin e vrasjes së Olive ...
Acar dhe borë kohë pas kohe deri të enjten, në fundjavë më butë dhe shi. 1.03 – Mot shumë i ftohtë, kryesisht me vranësira. Në mëngjes në ultësira ...
Eden Hazard ka refuzuar kontratën e re nga Chelsea, për të pritur ofertën nga Real Madrid. Ylli belg, Eden Hazard është duke refuzuar që të vazhdoj ...
Blogerja e njohur ka befasuar me publikimet e saj më të fundit. Në këto ditë të ftohta, Armina Mevlani duket se ja ak kursyer vetes përkujdesin e t ...
Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj ka deklaruar se është çështje ditësh kur do t’i kenë votat për ta miratuar projektligjin për demarkacionin me ...
Kryetari i Kuvendit Kadri Veseli ka shkruar se sot në Facedbook se takimi dhe biseda me presidentin e Komisionit Evropian Jean Claude Juncker ishte nj ...
Lëndimi në ndeshjen ndaj Marseille ka shkaktuar shumë probleme për Neymar dhe skuadrën e tij, PSG Ka filluar një luftë e fshehtë në mes të Neymar d ...
Në Shqipëri një operacion i përbashkët i Policisë dhe Prokurorisë për Krimet e Rënda çoi në sekuestrimin gjatë natës, në Portin e Durrësit, të një sas ...
Shkrimtari Rexhep Qosja ka shfrytëzuar çështjen e dekoratave që edhe njëherë ta sulmojë Presidentin Hashim Thaçi, që dikur i kishin punët mirë mes vet ...
Një 75 vjeçare ka ndërruar jetë teksa po hynte në aeroplan për të udhëtuar për në Basel. Burimet e lajmi.net brenda aeroportit “Adem Jashari”, kanë ...
E drejtuar nga kryeministri Ramush Haradinaj, Qeveria e Republikës së Kosovës zhvilloi mbledhjen e saj të rregullt, në të cilën ka miratuar vendime dh ...
Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti, që ishte i pranishëm në takimin që delegacioni i Bashkimit Evropian e ka mbajtur me qytetarët në Bibliotekën Kom ...
Presidenti i Serbisë Aleksandar Vuçiq është pritur me nderime ushtarake me të mbërritur në Berlin. Ai ka folur për raportet e tij me kamcelaren gjerma ...
Një kameriere shpërtheu në lot pasi mori një bakshish të konsiderueshëm dhe të papritur nga një klient. Përveç porosisë që kushtonte 9.53 sterlina, ...
Pavarësisht 8 medaljeve të Arta në Olimpiada dhe 2 rekordeve botërore në garat e 100 dhe 200 metrave, Usian Bolt nuk e ka fshehur asnjëherë dëshirën e ...
Anëtarët e bordit të Manchester United u takuan me drejtuesit rivalë të Ligës Premier javën e kaluar dhe e pranuan privatisht që nuk janë të kënaqur q ...
Rezear Xhaxhiun, të gjithë e njihni nga ekrani. Por në këtë profil, më pak publik, nuk e keni parë ndonjëherë. Pasditen e sotme, Xhaxhiu dhe bashkë ...
Padyshim është njëra prej femrave me gjoksin perfekt pas të cilit çmenden meshkujt Është kjo Demi Rose e cila ka treguar gjoksin e saj gjigant deri ...
UEFA do të shpërndajë 371 milionë euro për 24 ekipet që do të kualifikohen për në fazën finale të Evropianit të vitit 2020. Ky është një nga vendim ...
1 2 3 12 20 / 223 POSTS