1 2 3 14 12 / 162 POSTS
This is my first post ...
Lipjani dhe disa fshatra përreth gjatë së martës janë përballur me mungesë të ujit të pijshëm që furnizohen nga kompania e Ujësjellësit Rajonal “Prish ...
Java në vazhdim parashihet të jetë kritike dhe vendimtare për ratifikimin e demarkacionit me Malin e Zi. Ndërsa vazhdon rezistenca e disa deputetëve t ...
Selatin Kaçaniku, kryetar i organizatës “Konsumatori” ka shpërndarë në faqen e tij në Facebook një video ku bëhet transporti i mishit në mënyrë johigj ...
Është një listë e gjatë e personaliteteve që kanë pranuar dekorata me rastin e shënimit të dhjetëvjetorit të pavarësisë së Kosovës. Presidenti i Re ...
Qysh prej raportimeve të para të Insajderit lidhur me mashtrimet që hipermarketet e mëdha në Kosovë po i mashtrojnë konsumatorët duke ua prezantuar tj ...
Shtete e Bashkuara të Amerikës nuk e përkrahin shkëmbimin e territoreve, por i bëjnë thirrje Beogradit dhe Prishtinës që të bëhen më kreativë në gjetj ...
Qeveria e Kosovës nesër do të mblidhet ku do të bëjë tërheqjen e Projektligjit për Demarkacionin nga Kuvendi. Brenda qeverisë kanë konfirmuar se pa ...
Ja përse do të duhej të jemi të kujdesshëm me rastin e përdorimit të qirinjve aromatikë… E gjitha ka filluar kur në “Dayli mail” është botuar artik ...
Vushtrria do të përfitojë financiarisht nga transferimi i Milot Rashicës nga Vitesse në Werder Bremen. Klubi gjerman para pak javësh e bleu kartoni ...
Kryetarja e Alternativës, njëherësh deputete e Kuvendit të Kosovës, Mimoza Kusari-Lila, ka deklaruar se grupi i parlamentar të cilës ajo i takon, kanë ...
Kartoni i verdhë, i marrë javën e shkuar kundër Dijonit nuk është kapërcyer ende nga Mario Balotelli. Sulmuesi i Nices, pasi vuri në dijeni arbitri ...
1 2 3 14 12 / 162 POSTS