AAK e Lipjanit bënë homazhe në kompleksin memorial të Martirëve në fshatin Hallaq i Vogël

AAK e Lipjanit bënë homazhe në kompleksin memorial të Martirëve në fshatin Hallaq i Vogël

AAK e Lipjanit me Gadimen marshojnë tutje (Foto)

Kordinatori i degës së AAK-së në Lipjan, Vehbi Imeri së bashku me deputeti Ahmet Isufi si dhe strukturat e AAK-së dega në Lipjan, bënë homazhe pranë kompleksit memorial të Martirëve në fshatin Hallaq i Vogël, njofton Ulpianapress.

Postimi i plotë i AAK-së së Lipjanit:

Me rastin e 20 vjetorit të rënies së martirëve në Komunën e Lipjanit, së bashku me deputetin z.Ahmet Isufi, strukturat të AAK-së dega në Lipjan bëmë Homazhe pranë kompleksit memorial të Martirëve në fshatin Hallaq i Vogël.
Qoftë i përjetshëm kujtimi për ta.
Respekt!

COMMENTS