Aksident me të lënduar në Babush (Foto)

Aksident me të lënduar në Babush (Foto)

Ish-Shefi i UÇK’së: S’kam kurrfarë faji për listat, s’ka asgjë zyrtare për aktakuzën

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur të dielen në orët e masdites.

Aksidenti ka ndodhur në magjistralen Prishtinë Ferizaj në hyrje të fshatit Babush, rreth orës 14:00 dhe ku raportohet për një person të lënduar, njofton Ulpianapress.

COMMENTS