Aksident në Lipjan (Video)

Aksident në Lipjan (Video)

Bora vështirëson qarkullimin në magjistralen Prishtinë-Ferizaj (Foto)

Një aksident ka ndodhur vetëm pak minuta më parë në qytetin e Lipjanit.

Dy makina janë përplasur me njëra – tjetrën dhe sipas raportuesve për Ulpianapress, duket se ka të lënduar.

Nga video e dërguara në redaksinë tonë, shihet se nga përplasja e madhe, të dyja mjetet kanë pësuar deformime./Ulpianapress

COMMENTS