Aksident trafiku, në hyrje të Lipjanit

Aksident trafiku, në hyrje të Lipjanit

A ka qenë në Belgjikë për heqjen e kilogramëve? Flet Shpend Ahmeti

Një aksident trafiku ka ndodhur në hyrje të Lipjanit, nga drejtimi i Prishtinës.

Në aksident janë përfshirë dy vetura me targa lokale, transmeton IndeksOnline.

Përveç dëmeve të konsiderueshme materiale, nuk është raportuar ende për të lënduar.

Policia e trafikut ka dalë në vendin e aksidentit dhe është duke u marrë me rastin.

COMMENTS