Almeda niset me urgjecë drejt Turqisë, bashkëshorti i saj i shtruar në spital

Almeda niset me urgjecë drejt Turqisë, bashkëshorti i saj i shtruar në spital

Emina zbulon barkun: Mezi pres ta mbaj në krahë të voglin tim

Ndodh e papritura….

Bashkëshorti i bukuroshesh shqiptare Almeda Abazi, Tolgahan Saygir ka pësuar një reaksion të rëndë alergjikë pak para nisjes të udhëtimit në Afrikë, e shkak për këtë është bërë vaksina e cila është e detyrueshme të bëhet para se të nisës, shkruna intv.al

Sipas mediave turke, përcjell intv.al, pas vaksinës Tolgahan është shoqëruar menjëherë për në spital me ethe dhe temperaturë të lartë.
Aktori është mbajtur nën vëzhgim gjatë gjithë natës dhe fatmirësisht e ka kaluar në kohë këtë alergji e cila dhe mund te kishte rezultuar fatale.
Pas këtij incidenti mësohet se mjeku i ka kërkuar aktorit simpatikë që të anulojë çdo udhëtim , mes tyre dhe udhëtimin drejt Shqipërisë, duke humbur kështu dhe mundësin për të qenë pranë bashkëshortes së tij.
Kjo ka bërë që Almeda të marr menjëherë avionin dhe të shkoj pranë të dashurit të saj.
Kujtojmë që Almeda është kthyer një Shqipëri pasi i është besuar moderimi i spektaklit Dancing With The Stars.

COMMENTS