Angelina Jolie përballë Jennifer Aniston

Angelina Jolie përballë Jennifer Aniston

Zgjidhet gruaja më e admiruar e globit dhe ju të gjithë e njihni atë

Angelina Jolie dhe Jennyfer Aniston për herë të parë do të jenë përballë njëra tjetrës në të njëjtin vend dhe në të njëjtën orë.

Dy ish bashkëshortet e aktorit, Brad Pitt, të dielën mbrëma do të jenë të ftuara të prezantojnë çmime tek Golden Globes, transmeton tch. Angelina Jolie, Jennifer Aniston dhe Brad Pitt kanë qenë treshja më e përfolur në Hollywood.

Dy aktoret që prej vitit 2015, kur ishin të pranishme në të njëjtën ngjarje, Ctrics’ Choise Awards, janë kujdesur që të mos shfaqen më së bashku.

Bukuroshja Jennifer ka qenë e martuar me Brad Pittin, martesë e cila përfundoi në vitin 2005, në kohën kur u xhirua filmi “Ms & Mrs. Smith” ku aktori u dashurua dhe martua me Angelina Jolien.

Ndërkohë që edhe martesa Jolie – Pitt ka pak kohë që ka përfunduar.

COMMENTS