Arbana ka ditëlindjen, por Xhemi na surprizoi me urimin e saj!

Arbana ka ditëlindjen, por Xhemi na surprizoi me urimin e saj!

Nuancat trend për këtë vit: Do të barten të gjitha në këtë ngjyrë shumë të bukur! (Foto)

Moderatorja Arbana Osmani feston sot ditën e saj të lindjes.
Sigurisht që nuk ka munguar një shprehje dashurie nga kolegia dhe mikesha e saj e ngushtë Xhemi Shehu.

Ajo ka publikuar një foto të Arbanës, në Instastorien e saj kur dy bukuroshet kanë qenë me pushime sëbashku. Në këtë foto Arbana shfaqet e buzëqeshur duke mbajtur një krokodil të vogël në dorë.

“Nuk ka asnjë si ti,”-ka shkruar Xhemi krahas fotos duke i shprehur edhe njëherë gjithë afeksionin dhe dashurinë mikes së saj të ngushtë./Gazeta Express/

COMMENTS