Arbëria dhe Feronikeli ‘firmosin’ paqen

Arbëria dhe Feronikeli ‘firmosin’ paqen

Serbia prezanton forcën ushtarake në ditën e çlirimit të Beogradit

Arbëria dhe Feronikeli kanë ndarë pikët duke luajtur barazim (0-0), shkruan Gazetasheshi.com.

Ndeshja hapëse e xhiros së katërt e zhvilluar në ‘Agron Rama’ në Obiliq të martën pasdite, dhuroi shumë emocione, raste të mira shënimi, por jo edhe fitues.

Skuadra e promovuar këtë sezon në Superligë, vazhdon të mbetet e pamposhtur edhe pas katër xhiros, duke kryesuar me tetë pikë.

Në anën tjetër, Feronikeli i Afrim Tovërlanit, me pesë pikë zë vendin e tretë.

Në xhiron e ardhshme, Arbëria udhëton për t’u takuar me Gjilanin, ndërsa Feronikeli pret Dritën.

COMMENTS