Arbëria – Ramiz Sadiku, përfundon pjesa e parë

Arbëria – Ramiz Sadiku, përfundon pjesa e parë

Curry shkëlqen me 42 pikë në triumfin e Warriors ndaj Cavaliers

Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes ndërmjet Arbërisë dhe Ramiz Sadikut, e vlefshme për javën e dytë të Ligës së Parë të Kosovës

Pjesa e parë e këtij dueli i ka takuar Arbërisë, me rezultat 2:1.

Ishte Almir Kryeziu dhe Hysen Bytyqi që shënuan për Arbërinë./Ulpianapress/

COMMENTS