Arbëria – Vëllaznimi, shënohen dy gola për dy minuta

Arbëria – Vëllaznimi, shënohen dy gola për dy minuta

Skuadra me golaverazhin më të mirë në botë, 261-0

Po zhvillohet derbi i xhiros së 23-të të Ligës së Parë së Kosovës në futboll në mes të Arbërisë dhe Vëllaznimit.

Skuadra mysafire ka kaluar në epërsi me dy gola të shpejtë në minutat e 50’dhe 52′ të ndeshjes.

COMMENTS