Arrestohen dy persona në Lipjan, konfiskohen substanca narkotike

Arrestohen dy persona në Lipjan, konfiskohen substanca narkotike

Nënshkruhet Marrëveshje Bashkëpunimi në mes Komunës së Lipjanit dhe Organizatës “Qatar Charity”

Policia njofton se në Lipjan gjatë një kontrollit i’u është gjetur dhe konfiskuar një sasi e dyshuar e substancave narkotike dhe janë arrestuar dy përsona.

Pas përfundimit të procedurave të nevojshme policore personat e dyshuar me urdhër të prokurorit të shtetit janë liruar në procedurë të rregullt./Ulpianapress/

COMMENTS