Arrestohet i dyshuari që e goditi për vdekje në aksident 37 vjeçaren në Llugaxhi

Arrestohet i dyshuari që e goditi për vdekje në aksident 37 vjeçaren në Llugaxhi

Delawie: Lajm i mrekullueshëm!

Është arrestuar personi i cili dyshohet se aksidentalisht ka goditur këmbësoren dje në Llugaxhi të Lipjanit duke e lënë të vdekur.

“Viktima ka pësuar lëndime vdekjeprurëse dhe vdekja është konstatuar nga ekipi mjekësor. Me urdhër të prokurorit, trupi i pajetë është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion, ndërsa i dyshuari është dërguar në mbajtje”, thotë Policia.

COMMENTS