Arrestohet një femër në Lipjan

Arrestohet një femër në Lipjan

“Fjalët po i ndërron si çorapet”, Albin Kurti thotë se do të qeveris më Listën Serbe

Policia e Kosovës ka njoftuar se ka arrestuar një femër në Lipjan.

E arrestuara pas shoqërimit dhe intervistimit në Polici me vendimin e prokurorit, është dërguar në mbajtje për 48 orë, njofton Ulpianapress.

”Është arrestuar e dyshuara femër kosovare lidhur me rastin. E dyshuara pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje për 48 orë”, thuhet në raportin e policisë.

COMMENTS