Arrihet marrëveshja: Ky pritet të jetë trajneri i ri i Ulpianës?

Arrihet marrëveshja: Ky pritet të jetë trajneri i ri i Ulpianës?

DËNOHEN ME 8 VJET E 10 MUAJ BURG PËR TENIMVRASJEN E VITIT 2001 NË LLAUSHË TË PODUJEVËS

Klubi i qytetit KF Ulpiana është pa trajner që një kohë të gjatë, pas largimit të Megzon Visokës.

Por, kësaj pritje të madhe i ka ardhur fundi dhe shumë shpejtë Ulpiana do ta emëroj trajnerin e ri.

Ashtu siç kupton Ulpianapress, KF Ulpiana pritet që ta emëroj si trajner të ri, Sami Sermaxhaj.

Muaj më parë Sermaxhaj u shkarkua nga Ballkani, pasi sipas klubit nga Suhareka, kanë munguar rezultatet e pritura./Ulpianapress/Image may contain: 1 person

COMMENTS