Asambleisti Tasholli ndezë qirinj në kujtim të tre viktimave të djeshme

Asambleisti Tasholli ndezë qirinj në kujtim të tre viktimave të djeshme

VDES DYVJEÇARI QË TËRHOQI VËMENDJEN E BOTËS

Asambleisti i PDK-së së Lipjanit, Argjend Tasholli dhe shumë qytetarë, sonte kanë ndezur qirinj në sheshin “Adem Jashari”, për të nderuar viktimat që humbën jeten dje në aksident trafiku në Duhël.

“Dje me pikëllim të thellë morra lajmin për vdekjen e tre të rinjëve në aksident trafiku.Ngushëllime të sinqerta familjes Retkoceri dhe Tmava nga Llugaxhia e Lipjanit”, shkruan Tasholli./Ulpianapress

COMMENTS