Asfaltohet rruga Ribar i Madh – Torinë

Asfaltohet rruga Ribar i Madh – Torinë

Imri Ahmeti bënë homazhe te shtatorja e Adem Jasharit për nderë të 10 vjetorit të Pavarësisë së Kosovë

Kryetari Komunës së Lipjanit, Imri Ahmeti, gjatë ditës së sotme ka përcjellur nga afër punimet në asfaltimin e rrugës Ribar i Madh – Torinë.

Kryetari Ahmeti, gjatë kësaj vizite ka theksuar se kjo rrugë që lidhë këto dy fshatra t’ju mundësoj banorëve që të kenë një qarkullim dhe një qasje më të lehtë në rrugët kryesore, njofton faqja zyrtare e Komunës së Lipjanit, percjell Ulpianapress.

COMMENTS