Baba për herë të dytë, Lyrical Son bën dedikimin e bukur për familjen e poston foton e parë të vajzës

Baba për herë të dytë, Lyrical Son bën dedikimin e bukur për familjen e poston foton e parë të vajzës

Me imazhin gjysmë të zhveshur të Anxhelinës, Albëria zbulon një sekret

Reperi Lyrical para pak ditësh është bërë baba për herë të dytë.

Ata sapo kanë festuar ditëlindjen e tretë të vajzës së tyre të parë, Evës, ndërsa pas pak ditëve ka ardhë në jetë edhe vajza e dytë e Festimit dhe Gresës.

Çifti i kanë lënë emrin vajzës Erika, ndërsa tani Festimi ka postuar një fotografi të Evës me Erikën, përcjell Gazeta Express.

Reperi në fotografinë e postuar ka shkruar një dedikim të bukur për familjen e tij e cila vetëm po zgjerohet. 

Falenderimi i takon Zotit se pari, per te gjitha keto te mira qe jemi duke i pa e tu i shiju. Pastaj i falenderoj prinderit e mi qe me rriten edukuan e sakrifikuan per mu. Falemnderit edhe @gresakrasniqif qe eshte duke bere punen apo titullin me te mire qe munet Zoti me ta dhane, Nanë. Nuk mundem me i harru edhe te gjithe ju qe ju qe me beni te ndihem i veçante dite per dite. Falemnderit per te gjitha fjalet e urimet. Ju duam, familja #Arifi #4“, ka shkruar Festimi në fotografinë e ëmbël që ka postuar.

COMMENTS