Barcelona kopjon Interin, “Made in China”

Barcelona kopjon Interin, “Made in China”

Kupa e Botës mbetet ëndërr për Lionel Messin, thotë se nuk dëshiron të pensionohet derisa ta fitojë atë me Argjentinën

Nesër zhvillohet ndeshja e parë gjysmëfinale e Copa Del Rey.

Dy skuadrat më të mëdha spanjolle, Barcelona dhe Real Madrid do të “luftojnë” për një vend në finalen e madhe, shkruan Indeksonlie.

Në El Clasico, futbollistët e Barcës do të mbajnë fanellat me emrat e shkruar në gjuhën kineze.

Kjo vjen si nderë për vitin e ri kinez që është me 5 shkurt.

Në mënyre të njëjtë u paraqit edhe Interi në ndeshjen e Serie A në fundjavë.

COMMENTS