Befason reperi shqiptar: Geti i mësoi reperët të bëjnë para

Erika Canella duket shumë ëmbël me flokët dredha- dredha (Foto)

Nga të gjitha zhanret muzikore, repi është njëri prej atyre që dëgjohet më së shumti nga publiku.

Mes reperëve ka miqësi të mira por nganjëherë edhe marrëdhënie të acaruara.

Reperi i labelit “On Records” Fero ishte protagonist i rubrikës “Kë zgjedh” të emisionit “Mirage”.

Fero u vu përball pyetjeve të sikletshme në të cilat duhet të zgjedh nga një opsion, e shumëherë si çdo mysafir tjetër nuk di se kë ta zgjedh, shkruan lajmi.net.


Një pyetje e vështirë për Feron ishte ajo se cilin prej reperëve shqiptar e cilëson ai si mbret të repit, e në këtë rast ai përmendi dy emra dhe tha diçka për Getin.

Ndiqeni videon e mëposhtme nga minuta 0:14 dhe mësoni përgjigjen e Feros.

COMMENTS