Bekim Brestovci bëhet i gjallë, thotë se “LDK po i jep fund mundesisë së instalimit të Bolshevizmit në Kosovë ”

Bekim Brestovci bëhet i gjallë, thotë se “LDK po i jep fund mundesisë së instalimit të Bolshevizmit në Kosovë ”

Bekim Brestovci merr çmimin “Mërgimtari i Vitit”

Ish-kandidati për deputet nga radhët e NISMA-ës, Bekim Brestovci nuk ka pasur shumë paraqitje kohëve të fundit nw faqen e tij zyrtare, njofton Ulpianapress.

Në disa fotografi që ajo ka postuar në Facebook, Brestovci ne mes tjerash ka shënuar se LDK me vendimin e saj për mocionin poi jep fund mundësisë së instalimit të bolshevizmit në Kosovë.

Shënimet e Brestovcit:

’LDK me vendimin e saj per mocion po i jep fund mundesisë së instalimit të Bolshevizmit në Kosovë’’.

‘’Të jeshë i ditur nuk do të thot që je i menqur.
Nëse një mik ta jep shkopin në dorë së paku ati mos i msho me at shkop se ngelesh edhe pa mikun e edhe pa shkopin’’.

‘’Mocioni për rrëzimin e qeverisë do ndodhë dhe at jo për faktin që këtë po e kerkon Isa Mustafa por për faktin që këtë po e deshiron Albin Kurti.E ju i rrehni teneqet koti’’./Ulpianapress/

COMMENTS