Bekim Brestovci i falenderon në mënyrë të veçantë përkrahësit e tij

Bekim Brestovci i falenderon në mënyrë të veçantë përkrahësit e tij

BEQIRI TREGON PËR GJENDJEN SHËNDETËSORE TË ISA MUSTAFËS

Kandidati për deputet nga radhët e koalicionit NISMA/AKR/PD në zgjedhjet e 6 tetorit, Bekim Brestovci, i ka falenderuar në mënyrë të veçantë të gjithë ata që i dhanë besimin me votë konceptit dhe programit të tij politik, njofton Ulpianaprese.

Ai përmes një shënimi në llogarinë e tij zyrtare në facebook, ka adresuar një varg falenderimesh, duke filluar nga kryetari, strukturat e partisë e deri tek grupi i tij lobues.

Shënimi i plotë i Brestovcit:

Të nderuar qytatar të Republikës së Kosovës,
ju falenderoj të gjithë juve që me datë 6 Tetor përmes votës suaj i dhat besimin konceptit dhe programin tim politik por dhe mua personalisht.
Një falenderim të veqant edhe për grupin tim lobues të cilët për gjat gjith fushatës më dhanë mbështetjen e tyre maksimale.
Faleminderit edhe liderit dhe strukturave të Partisë për gjith mbështetjen e tyre gjat procesit garues.

B.B

COMMENTS