Biznesmeni i njohur lipjanas në krah të ish-lojtarit të AC-Milan (Foto)

Biznesmeni i njohur lipjanas në krah të ish-lojtarit të AC-Milan (Foto)

TENSIONE MES FAMILJARËVE TË TË VRARIT DHE TË AKUZUARIT PËR VRASJEN E VITIT 2009 NË LIPJAN

Abedin Salihu biznesmeni i njohur nga Lipjanit ka qenë i ftuar në panairin e qeramikës të mbajtur në Valencia, ku u pa në shoqërimin e disa futbollistëve të Villareal si Carlos Bacca ish-futbollistë i AC-Milan-it si dhe Ruben Samedo, transmeton Ulpianapress.

Lajmin për pjesmarrjen e biznismenit të njohur kosovar në këtë panair e ka bërë të ditur vetë Salihu në rrjetin e tij social Facebook.

‘’Ne panairin e qeramikes ne Valencia ,me parteneret tan te ceramica PAMESA si dhe futbollistat e- Villarreal- Bacca Ruben Semedo’’, ka shkruar Salihu.

Fotografia e Abedin Salihu

Fotografia e Abedin SalihuFotografia e Abedin Salihu

COMMENTS