Bleona Qerreti tregon gjithë gjoksin në ‘Oscars”

Bleona Qerreti tregon gjithë gjoksin në ‘Oscars”

Më e mirë se Monroe, kjo shqiptare është gruaja më e bukur në botë

Mbrëmë u bë ndarja e çmimeve ‘Oscar 2020′ në edicionin e 92-të të Academy Awards.

Aty morën pjesë një numër i madh i fytyrave publike, kishte prej atyre që u nderuan me marrjen e çmimit.

Këngëtarja shqiptare, Bleona Qerreti ishte e pranishme edhe pse nuk mori asnjë çmim vëmendja nuk ishte aty. E veshur në fustan glamuroz transparent, ajo e kishte venë në pah gjithë gjoksin. Fustanin e kishte kombinuar me një palë take dhe çantë të vogël mbante në dorë.

Ndryshe, kjo nuk është hera e parë që artistja vishet në këtë menyrë edhe në vitet e kaluara, Bleona ka zgjedhur fustane transparente duke u ekspozuar pa reçipeta.

COMMENTS