BMW paralajmëron ‘diçka të madhe’

bmwx_1504732608-2634017

Frankfurt Motor Show është afër dhe BMW ka paralajmëruar “diçka të madhe”.

Gjiganti gjerman ka thënë se “ka diçka të madhe” për të sjellë më 8 shtator, ndërsa raportohet se kjo do të jetë koncepti BMW X7 Crossover.

Këtë paralajmërim BMW e bëri përmes rrjetit social Twitter.

“Po e ridefinojmë luksozen me diçka të madhe më 8 shtator. Qëndroni të kyçur”, ka shkruar kompania.

Të ngjashme

By