Butrint Gashi ndan rrugët me klubin e KF Ulpiana

Butrint Gashi ndan rrugët me klubin e KF Ulpiana

NJË INJEKCION I VRET TË GJITHA TUMORET!

Lipjanasi Butrint Gashi nuk do të jetë më pjesë e klubi të KF Ulpiana.

Pas një viti punë dhe përkushtim maksimal në klubin nga qyteti i Lipjanit, Gashi sot konfirmoi largimin dhe e qonë numrin në katër lojtarë lipjanas që për një periudhë kohore shumë të shkurt ndanë rrugët me klubin e qytetit, shkruan GazetaUlpianapress.

Gashi përmes një postimi zyrtar në llogarinë e tij në Facebook ka njoftuar se nuk do të jetë më pjesë e klubit të Ulpianës, ku kaloi një vit me plotë sfida.

Lojtari falënderon dashamirët e futbollit për mbështetjen e dhënë gjatë kësaj periudhe sa ishte pjesë e klubit.

Ja postimi i plotë i Butrint Gashit:

COMMENTS

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 11)