Buzëqeshin rivalët, Inter befasohet në “Giuseppe Meaza” [Video]

Shpartallun Vëllaznimin: Ja kujt i’a dedikuan golat lojtarët e Arbërisë

Pas një serie shumë të suksesshme pa humbje, Inter është ndalur nga Udinese në “Giussepe Meazza” .

Inter është mposhtur me rezultat 1-3 nga skuadra friulane.

Golin e vetëm për Inter e ka shënuar Icardi, ndërsa për Udinesen kanë shënuar Lasgna, De Paul dhe Barak. /IndeksOnline/

COMMENTS