Category: fun

1 2 3 11 20 / 210 POSTS
Çdokush që ka kursyer disa miliona euro do te ketë mundësinë që ta posedojë skeletin të species unike – një dinozaur që për vite kishte zënë vend në m ...
Një fëmijë, vetëm 4 vjeç, është filmuar teksa drejton një Range Rover 4X4. Por ndryshe nga sa mund të pritej fëmija duket se nuk ka asnjë problem të ...
Një turist britanik është sulmuar në mënyrë brutale nga disa kalimtarë dhe shoferë në Ibiza, pasi u shtir sikur po flinte gjumë në mes të rrugës. N ...
Anija luksoze norvegjeze “Viking Sun” gjatë vitit të ardhshëm do të fillojë udhëtimin rreth botës për plot 245 ditë, ku do të vizitojë 59 vende nga çd ...
Me depilim, kremëra të shumtë për heqjen e qimeve, ka një gamë produktesh për zonat intime të femrës. Ka dhe nga ato që preferojnë të jenë natyrale ...
Ky peshkatar theu një rekord në zënie të peshkut. Me dhjetë minuta luftë për të zënë peshkun që kishte rënë në grackë, ky peshkatar u emërtua si ‘M ...
Kevin Kodra është një 18-vjeçar shqiptar që banon në Toronto të Kanadasë. Ditët e fundit ka tërhequr vëmendjen e mediave botërore me foton e tij të ma ...
Hëna sot të kujton se nëse ke arritur këtu ku je, është meritë e aftësive të tua, vendosmërisë dhe këmbënguljes tuaj. Kur do diçka, në çdo mënyrë dës ...
33% e femrave kanë tradhtuar së paku një herë gjatë jetës së tyre të përbashkët me partnerët, ndërsa që tradhtinë e kanë shijuar edhe rreth 48,5% e me ...
Menaxheri i një restoranti në Kinë ka mbetur pa ndjenja, kur e ka parë një kliente që shkoi të drekonte, me gjarprin që e mbanë si kafshë shtëpiake. ...
Gjithmonë është mirë të lësh bakshish kur ke pasur një shërbim të mirë, por një grua ruse e ekzagjeroi në një lokal kebabi në Zyrih. Olesya Shemyakov ...
Klientët e një restoranti në Kinë, mbetën të hutuar nga një peshk që nisi të lëvizte në pjatë, megjithëse ishte i pastruar dhe i pjekur. Videoja e ...
Jo më kot ajo është një nga femrat më të komentuara dhe që prej daljes së parë ajo ka marrë vëmendjen e të gjithëve. Në një prej postimeve të fundit ...
Seriali "Egjeli" është komedia shumë e pëlqyer tek publiku. Për çdo javë, aktorët e këtij seriali dhurojnë humor të paparë me rolet e tyre, të cilat ...
David Lee, pronar i një kompanie bizhuterish dhe investimesh me pasuri 300 milionë dollarë, dhe 50 milionë dollarë makina, më të rrallat në botë, ka n ...
Sot deputetët nga radhët e partisë më të madhe opozitare lëshuan muzikë nga telefoni celular kushtuar rrugës Demi Kapi – Smokvicë, kurse më pas seanca ...
Fotogaleria e publikuar më poshtë tregon disa prej dështimeve më të mëdha të arkitektëve gjatë realizimit të projekteve të tyre. Fotografitë e përz ...
Autoritet saudite kanë mbyllur një palestër të fitnesit, pasi një femër në Riad është filmuar duke ushtruar me streçe të cilat ishin të puthitura për ...
Lexo thëniet nga Chaplin. Një ditë pa qeshur, është një ditë e çuar dëm. 2. Karakteri i vërtetë i një burri shfaqet kur ai është i dehur. ...
Beteja për të pasmet më të bukura është jashtëzakonisht e madhe dhe konkurenca është shumë e fortë. Jennifer Selter ka 12 milionë ndjekës në Instagra ...
1 2 3 11 20 / 210 POSTS