Category: fun

1 2 3 11 20 / 217 POSTS
Sytë e të gjithë kroatëve ishin fiksuar në televizor kur Ivan Rakitiç do të godiste penalltinë vendimtare të sfidës Kroaci-Rusi. Sytë e të gjithëve, p ...
Transportimi i mobileve në shtëpi apo banesa vërtet është një problem i madh, dhe idetë e reja për t’i futur sa më lehtë janë të mirëseardhura. Por ...
Ju jeni duke e parë këtë qen të shtrirë, por ende nuk e dini se çfarë fshihet pas fotografisë. Leonardo Valdes, 23 vjeçari nga Kili, ishte duke u s ...
Një mi i gjallë është filmuar brenda një qese buke. Një miu u gjet në një restorant të Wendy në Catoosa, Oklahoma, që zvarritej brenda një qese me ...
Mendoni se është 6, por gaboni! Këtë më së miri mund ta kuptojnë shoferët. Në fakt, këto “kuize” duken fare të lehta, por në fakt mund të mashtroh ...
Ka raste që harrohemi në diell dhe rezultati nuk është vetëm dhimbja nga djegia e lëkurës, por edhe një “tatuazh” i përkohshëm i tmerrshëm. Fotot e ...
Një përpjekje e dëshpëruar e një derri të egër për të shpëtuar nga kthetrat e një leopardi shtatzënë të uritur, është kapur në një sërë veprimesh mahn ...
Çdokush që ka kursyer disa miliona euro do te ketë mundësinë që ta posedojë skeletin të species unike – një dinozaur që për vite kishte zënë vend në m ...
Një fëmijë, vetëm 4 vjeç, është filmuar teksa drejton një Range Rover 4X4. Por ndryshe nga sa mund të pritej fëmija duket se nuk ka asnjë problem të ...
Një turist britanik është sulmuar në mënyrë brutale nga disa kalimtarë dhe shoferë në Ibiza, pasi u shtir sikur po flinte gjumë në mes të rrugës. N ...
Anija luksoze norvegjeze “Viking Sun” gjatë vitit të ardhshëm do të fillojë udhëtimin rreth botës për plot 245 ditë, ku do të vizitojë 59 vende nga çd ...
Me depilim, kremëra të shumtë për heqjen e qimeve, ka një gamë produktesh për zonat intime të femrës. Ka dhe nga ato që preferojnë të jenë natyrale ...
Ky peshkatar theu një rekord në zënie të peshkut. Me dhjetë minuta luftë për të zënë peshkun që kishte rënë në grackë, ky peshkatar u emërtua si ‘M ...
Kevin Kodra është një 18-vjeçar shqiptar që banon në Toronto të Kanadasë. Ditët e fundit ka tërhequr vëmendjen e mediave botërore me foton e tij të ma ...
Hëna sot të kujton se nëse ke arritur këtu ku je, është meritë e aftësive të tua, vendosmërisë dhe këmbënguljes tuaj. Kur do diçka, në çdo mënyrë dës ...
33% e femrave kanë tradhtuar së paku një herë gjatë jetës së tyre të përbashkët me partnerët, ndërsa që tradhtinë e kanë shijuar edhe rreth 48,5% e me ...
Menaxheri i një restoranti në Kinë ka mbetur pa ndjenja, kur e ka parë një kliente që shkoi të drekonte, me gjarprin që e mbanë si kafshë shtëpiake. ...
Gjithmonë është mirë të lësh bakshish kur ke pasur një shërbim të mirë, por një grua ruse e ekzagjeroi në një lokal kebabi në Zyrih. Olesya Shemyakov ...
Klientët e një restoranti në Kinë, mbetën të hutuar nga një peshk që nisi të lëvizte në pjatë, megjithëse ishte i pastruar dhe i pjekur. Videoja e ...
Jo më kot ajo është një nga femrat më të komentuara dhe që prej daljes së parë ajo ka marrë vëmendjen e të gjithëve. Në një prej postimeve të fundit ...
1 2 3 11 20 / 217 POSTS