Category: fun

1 8 9 10 11 12 15 200 / 292 POSTS
Të gjithë synojnë lumturinë megjithëse nuk është e lehtë për ta kapur atë. Megjithatë këta persona në foto janë dyfish të lumtur sepse dikush arrit
Luani është një prej kafshëve më të egra të planetit dhe të dalësh ballë për ballë me të mund të jetë vdekjeprurëse. Por ky nuk është rasti i video
Futbolli jo më kot është loja më popullore në botë. Që në vegjëli, djemtë grupohen sipas njohjeve, për të luajtur shpesh ata të një pallati kundër një
Të gjithë mund të mendojnë se fshati Ringakiddy në Cork është një komunitet i qetë irlandez, por vetë banorët nuk mendojnë kështu dhe për këtë fajësoj
Një fotografi e publikuar në rrjetin social Twitter ka habitur të gjithë, duke u pëlqyer dhe shpërndarë me të madhe. Fotografia, e bërë në një metr
Shefat e hapësirës kanë bërë astronautin italian Paolo Nespoli të lumtur, duke i dërguar atij dhe ekuipazhit në Stacionin Hapësinor Ndërkombëtar, disa
Policia indiane ka arrestuar një person era e çorapeve të të cilit ka shqetësuar pasagjerët e një autobusi të cilët kanë protestuar. Personi në fja
Pamjet e kamerave të sigurisë kanë regjistruar momentin teksa një grua vjedh nga çanta e një gruaje tjetër portofolin me para. Pamjet e ngjarjes së
Luani cilësohet si Mbreti i Xhunglës, por duket se para një manguste, e cila ka mbrojtur territorin e tyre ata kanë qenë të pafuqishëm. Në një vide
Kafshët e egra shoqërohen rrallë në mes veti, por ka edhe përjashtime. Një video në Youtube shihen kafshët e egra në shoqëri të pazakontë. Luani d
Është mirë të shohësh njerëz që bëjnë gjëra të mira këto ditë kur bota po shndërrohet në një kaos çdo ditë e më shumë. Këto foto tregojnë se edhe g
Gjithmonë thuhet se qeni është miku më i mirë i njeriut. Dhe në qoftë se doni që miku juaj të jetë i një race, gjaku, ose ngjyre të caktuar, mund të
Një grua nga Nju Xhersi ka marrë një nismë për të mbledhur më shumë se 290,000 dollarë për një të pastrehë, i cili përdori 20 dollarëshin e tij të fun
Dera e mbyllur e dhomës së gjumit krijon një ndjenjë ngrohtësie, sidomos muajve të ftohtë të dimrit, dhe për shumë njerëz lidhet me një ndjenjë të sig
Gjuetari që ka dashur të mbetet anonim, pretendon se kabina e gjuetarëve që ndodhet në një pjesë malore të Irkutsk të Siberisë, është thyer nga një ar
Një udhëtar i guximshëm në një tren në Xhakartë, të Indonezisë arriti të shpëtonte një tren përplot me udhëtarë, pasi papritmas aty shfaqet një gjarpë
Mund të jetë periudha më e mrekullueshme e vitit, por mund të rezultojë edhe në një luftë të vërtetë në çift nëse gjërat nuk shkojnë ashtu siç duhet.
Gjithkush e di se martesa ka të bëjë me kompromis, por kjo nuk do të thotë domosdoshmërisht që gjërat të shkojnë shumë larg. Inxhinieri 58-vjeçar Jam
Televizionet në Japoni janë të fokusuar ndoshta më tepër nga sa duhet tek kamerat gazmore, ku u bëjnë rrengje të ndryshme njerëzve normalë. Në një
Avery Johnson nga Arkansas e Shteteve të Bashkuara, ka befasuar shikuesit me aftësitë e mahnitshme akrobatike. Megjithëse ende nuk i ka dy vjet, aj
1 8 9 10 11 12 15 200 / 292 POSTS