Category: fun

1 9 10 11 12 13 220 / 246 POSTS
Jeta në malin e Tushetit, një kënd në verilindje të Gjeorgjisë, nuk ka ndryshuar shumë në 100 vjet. Delet kalojnë në numër njerëzit, dhe jeta moderne
Ti mund të përdorësh uthullën në pastrim. Ajo heq njollat, freskon rrobat, pastron xhamat etj. Ka dhe avantazhin që është plotësisht natyrale, por uth
Udhëtimet me avion jo gjithmonë janë komode, e aq më pak nëse ato zgjasin për disa orë. Të gjendur në këto rrethana shumë udhëtarë bëjnë edhe gjest
Një ekip hulumtuesish në Universitetin e Torontos, i udhëhequr nga Konstantin O. Tskhay, e ka sfiduar idenë se një person mesatar nuk mundet ta përcak
Dikush e ka postuar një ngjarje që ka ndodhur në kufirin e Zvicrës ku protagonist ishte një shqiptar që kishte marrë me vete 9 kilogramë suxhuk. Ju
Një kompani private në Rusi u mundëson të gjithë atyre që dëshirojnë të fotografohen në aeroplan, që të marrin me qira fluturaket e tyre të parkuara n
Nëse i shihni këto ëndrra, duhet t’i bëni patjetër këto pyetje vetes. 1. FLUTURIMI Ëndrrat e fluturimit shpesh tregojnë nevojën për të arritur a
Në rrjetet sociale është duke qarkulluar një video, ku një vajzë nga Beogradi përfshihet në një grindje me shoferin e autobusit. Vajza e re akuzon
Halloween do të festohet edhe në Shtëpinë e Bardhë. Në ditën e sotme në Shtëpinë e Bardhë është organizuar një pritje nga ana e presidentit Donald Tru
Kurrë mos e nënvlerësoni një fëmijë! Sigurisht janë të vegjël dhe të pafajshëm, por janë edhe shumë të zgjuar. Një tjetër përgjigje e një fë
Një peshkatar në një lum në Kanada ka kapur një peshk që është rritur përreth një unaze plastike që përdoret te bidonat e ujit. Adam Turnbull e
Prodhuesit e një video-loje të vendosur në një realitet alternativ, ku nazistët kanë fituar Luftën e Dytë Botërore, janë detyruar që të censurojnë Ado
Nuk quhet festë e Halloween-it nëse gjatë natës në klube nuk shihni vajza me kostume seksi të infermieres apo në uniformë seksi të shkollës. Thjesh
Vendet nëpër botë janë të mrekullueshme. Përgjatë viteve, fotografët nga e mbarë bota kanë publikuar punën e tyre në National Geographic. Pr
Këto shtëpi ekonomike të ndërtuara për t’i mbijetuar katastrofave natyrore mund t’ju mbajnë të sigurt gjatë Apokalipsit – nëse mund ta përballoni çmim
Me vetëm dy muaj deri në festat e fundvitit, shumë nga ne do të shpresonim për pak para shtesë, për ta “ndihmuar” xhepin tonë. Dhe kjo gjë, siç shk
Jeta ka tendencë të na sulmojë dhe të parët që e vuajnë janë marrëdhëniet tona. Por, nuk duhet të lini ditën e zënë dhe lodhjen të fitojë. Nëse do
Gjithnjë e më shumë meshkuj vendosin që pas martesës megjithatë të mos bartin unazë, ndër ta janë edhe meshkujt më të fuqishëm të botës. Kryetari a
Në ditët e sotme është e vështirë të dallosh se çfarë është reale dhe çfarë nuk është. Shumica e imazheve që shohim në mediat sociale apo revista j
Halloween-i është një prej ditëve më të pritur, kryesisht nga të rinjtë që mezi presin të shndërrohen në përbindësha dhe të dalin e të argëtohen me mi
1 9 10 11 12 13 220 / 246 POSTS