Category: fun

1 11 12 13 14 260 / 269 POSTS
Gjithnjë e më shumë meshkuj vendosin që pas martesës megjithatë të mos bartin unazë, ndër ta janë edhe meshkujt më të fuqishëm të botës. Kryetari a
Në ditët e sotme është e vështirë të dallosh se çfarë është reale dhe çfarë nuk është. Shumica e imazheve që shohim në mediat sociale apo revista j
Halloween-i është një prej ditëve më të pritur, kryesisht nga të rinjtë që mezi presin të shndërrohen në përbindësha dhe të dalin e të argëtohen me mi
Në fakt, për pak sa nuk i ka pushuar zemra, duke menduar se një peshkaqen po çante xhamin e po vinte drejt tij, por nuk është ashtu. Një turist në nj
Afhseen Qumbar nga Mithi i Pakistanit, që vuan nga një çrregullim i panjohur i muskujve, jeton në kushte të vështira sepse e ka qafën të kthyer në 180
Në shikim të parë, por edhe në të dytin, do të ju duket tepër e lëhtë t’ia qëlloni, a me garancion do të jepni përgjigje të gabuar. Shikojeni mirë
Ndërsa njerëzit përgatiten për natën më të frikshme të vitit, kafshët, “banorë” në Kopshtin Zoologjik të Londrës, kanë hyrë në aksion me kujdestarët,
Ja disa nga leksionet e “Gabos” përzgjedhur nga librat e tij që do të jetojnë përgjithmonë: 1- Unë nuk besoj në Zot, por i frikësohem Atij. 2- J
Të gjithë gënjejmë nga pak. Dikush më shumë e dikush më pak i ka ndodhur të gjendet në ndonjë situatë ku i vetmi shpëtim ka qenë gënjeshtra. Për kë
Disa lindin të bukura, të tjera paguajnë për t’u bërë dhe jo pak, por 250 mijë euro. Star Delguidice, tashmë 28 vjeçe, ka bërë ndërhyrjen e parë ki
Të qëndrosh pranë një shatërvani gjigant që dhuron spektakël me kombinim e ujit, dritave dhe muzikës, të duhet vetëm të shijosh pamjen përrallore.
Gërsheti është jo vetëm në modë, por edhe mënyra më e mirë dhe elegante për stolisjen e flokut. Në ditët e vjeshtës dhe në rutinën e përditshme bis
Zakonisht, fazat që paraprijnë ngritjen e avionit në fluturim i dedikohen shpjegimit nga ana e asistentëve se si duhet të sillemi në raste emergjence.
Një shkëndijë zjarri e shkaktuar nga rrjedhja e karburantit i ka shkaktuar një dëm prej 1 milionë paund një shtetasi në Angli, pasi makina e tij McLar
Ju nuk duhet të prisni që një person të bëjë një “deklaratë dashurie”, transmeton Klan Kosova. E gjitha ajo se çfarë ju duhet të bëni është të shik
Ky është momenti qesharak kur një portier i ngathët festoi një goditje dënimi dramatike të penalltisë – vetëm se topi e mashtroi, duke u kthyer përsër
“Çmimi i shafranit varion, ku prodhuesit francez e shesin rreth 56-60 euro gramin. Ne kemi gjetur çmim deri në 250 euro për gram” Lule shafrani, e
Dasma duhet të jetë një nga ditët më të lumtura të jetës suaj. Familja dhe miqtë do të jenë të mbledhur në një vend, ju do dukeni e mahnitshme me vell
Një bebush 10 muajsh ka të njëjtën peshë sa të një fëmije 9 vjeç, pasi ai është i urritur gjithmonë. Luis Manuel, nga Tecoman në Meksikën perëndimo
Vajza 28 vjeçare u anëtarësua në byronë politike të Partisë Punëtore të Koresë, një nga postet më të pushtetshme të regjimit hermetik komunist. Ajo ës
1 11 12 13 14 260 / 269 POSTS