Category: fun

1 2 3 4 11 40 / 210 POSTS
A mund të bëheni edhe dashnore, edhe gjellëbërëse, a mund ta bëni partnerin person më të mirë apo më të keq, a jeni një kohë të gjatë në lidhje vetëm ...
Udhëtarët janë kënaqur për minuta të tërë në aeroplan. E gjitha falë një fëmije i cili filloi të qesh me t’u kthyer pasagjerja përpara nga ai, shkrua ...
Një fillim me ton serioz, por që i bën të gjithë të qeshin. Komediani Toju Okurodudu ka argëtuar të gjithë audiencën me stand-up rutinën e tij të sha ...
Ai më sy të përgjumur me kanoçe në duar, që mezi ngre kokën, pamja e këtij kanguri duket sikur është pas konsumimit të birave të shumta, ose një natë ...
Qentë qëmoti u ndihmojnë njerëzve të zbulojnë drogat, armët… Mirëpo, a e keni ditur që miqtë tanë me katër këmbë mund të nuhasin edhe këto gjëra? D ...
Çfarë duan në të vërtetë në një lidhje meshkujt? Ekzistojnë disa ndryshime thelbësore në trurin e femrave dhe meshkujve që u bën ata të mendojnë dhe t ...
Momenti kur një vajzë merr diplomën e saj në ceremoni është bërë viral në internet. Chrys Alicia Palan, 22 vjeçe, e ka bërë të paharrueshëm momenti ...
Rreth një e treta e të rinjve mund të jetojnë në shtëpi me qira për gjatë gjithë jetës së tyre. Ky është përfundimi në të cilin ka dalë fondacion ...
Kylie Cain nga Mançesteri i Anglisë, ishte nervozuar shumë me Craig Richardson, që gërhiste vazhdimisht dhe nuk e lente të flinte. Për këtë arsye, iu ...
Mary Elizabeth Hatch ka mbetur e hutuar, kur arrti në banesën e saj në Kentucky të Shteteve të Bashkuara, për ta gjetur të mbuluar nga puplat. E tëra ...
Një modele e re portugeze ka në plan që të shesë virgjërinë e saj në mënyrë që të grumbullojë para’ për të udhëtuar rreth e rrotull botës. 21-vjeça ...
A jeni i interesuar të dini kur do të martoheni? Ose, a jeni tashmë i martuar dhe vetëm doni të kontrolloni nëse realiteti përputhet me rezultatet e ...
Është një fenomen tepër i rrallë, i habitshëm dhe i bukur në të njëjtën kohë. Ky është momenti i lindjes së një fëmije, i cili gjendet brenda qeskës ...
Një peshkatar ka shpëtuar 98 peshkaqenë ende të palindur, teksa nëna e tyre kishte ngordhur pasi ishte sulmuar nga një tjetër peshkaqen. 46-vjeçari ...
Australiani Jeremy Peck dhe kolegët e tij po punonin në një shtëpi në Perth, kur e vërejtën një dhi që ishte mbi kulm të shtëpisë së fqinjit të tyre. ...
Bash si edhe pranvera, edhe ata fusin në jetën tonë dritë dhe ngrohtësi. Fëmijët e lindur në prill janë ëndërrimtarë të vërtetë, kanë shpirt romant ...
Një piton 2 metra e gjysmë i gjatë është zbuluar duke kaluar në mesin e një autostrade dhe për fatin e tij të mirë, nuk u shtyp asnjë nga asnjë makinë ...
Së fundmi, janë parë trende shumë të ndryshme në botën e modës, por disa prej tyre, janë cilësuar bizarre. Megjithatë, këto trende “të çmendura”, k ...
Dita e 1 Prillit e njohur si “Dita e Gënjeshtrave”, është padyshim një nga ditët më të përfolura të vitit. Origjinat e saj janë të pazbardhura mirë, p ...
Një pulëbardhë rrëmbeu një sanduiç nga dora e një turisteje në Venecia. Turistja amerikane, e cila po shijonte sanduiçin e ulur në stolat e sheshit ...
1 2 3 4 11 40 / 210 POSTS