Category: fun

1 2 3 4 5 6 16 80 / 301 POSTS
Një punëtor i një restoranti në SHBA është ‘kapur’ duke pështyrë mbi picën e një klienti, duke shkaktuar reagime të mëdha në rrjete sociale. Gjatë
"Metoda" e kësaj mësuese po bën bujë në rrjetet sociale. Ajo shihet teksa përshëndetet me nxënësit e saj në një mënyrë shumë të veçantë. Një mës
Një murgeshë në Itali ka denoncuar një prift se e ka përdhunuar. Dhe nuk bëhet fjalë për ndonjë prift dosido, por Giovanni Salonia, 71 vjeç, i cili
Udhëtimet me avion jo gjithmonë janë komode, e aq më pak nëse ato zgjasin për disa orë. Të gjendur në këto rrethana shumë udhëtarë bëjnë edhe gjest
Qentë janë kafshë të pabesueshme. Ata janë me të vërtetë miqtë më të mirë të njerëzve, miqësi kjo që është kultivuar përgjatë shekujve. Raca të ndrys
Cristiano Ronaldo u përjashtua me të kuq në ndeshjen e parë të tij me Juventusin në Ligën e Kampionëve. Ai u përjashtua për shkak se preku në kokë ku
Stephen Armstrong nga Northurmberland i Anglisë, ka parë një ‘orbitë pluskuese që vinte nga pjesa tjetër’ pranë krevatit ku e bija tij Ella flinte e q
Disa doktorë e kthyen një shimpanze në natyrë pas rehabilitimit të qëndrueshëm, por nuk menduan se do të ndodhte kjo. Videoja e publikuar në Facebo
Ky është momenti kur një motoçiklist i shpëtoi më të keqes pas aksidentit të rëndë. Një video e publikuar në Facebook, tregon momentin kur një burr
Një video qesharake në Facebook është bërë viral orëve të fundit. Videoja, e publikuar në faqen Funny World, shfaq një burrë duke bërë gjithçka që
Pasuria vjen duke punuar, thonë. Por në kazino nganjëherë pasuria e madhe vjen papritur. Ky është momenti i mahnitshëm kur një lojtar pokeri përjet
Në veri të Kolumbisë po sillen fjalë bizare se të rinjët duan të bëjnë seks me gomarë dhe ajo atje është pjesë e “rritjes” Zyrtarët kanë vendosur t
Një grup i arshikëve i kanë kushtuar kënge me çifteli hajnisë në Kosovë. Përmes vargjeve të thurura me rimë ata godasin qeveritarët që janë në krye
Me përparimin e teknologjisë, përdorimi i funksioneve të veturave po bëhet gjithnjë e më i lehtë. Por, çfarë ndodh kur kemi të bëjmë me një krahasi
Vera është koha kur kurbetqarët nga të gjitha shtetet e botës zgjedhin të vijnë në vendlindjet e tyre për pushime. Ka shumë video qesharake që përs
Fëmijëria… edhe pse të gjithë kanë mendime të ndryshme rreth kësaj periudhe shumë të rëndësishme të jetës së tyre, nuk ka asnjë dyshim se ajo është pl
Deltari Ilir ose Qeni i Sharrit është një qen autokton në trojet shqiptare, që nga koha e Ilirisë antike. Ky qen njihet prej shumë kohësh dhe përme
Çdo person, diku thellë në shpirtin e tij, pavarësisht nga mosha, vazhdon të besojë në mrekulli dhe magji. Me siguri, kur ishit të vegjël, ju pëlqent
Këto foto tregojnë jetën e ndyrë në Pattaya në Tajlandë. Edhe pse shteti është munduar ta ndalojë, seksi dhe pijet aty janë pa limit. Në këtë zonë
Një papagall në Londër me emrin Jessie është bërë senzacion në media për sjelljen e saj ‘të vrazhdë’ Jessie iku nga shtëpia e saj në Cuckoo Hall La
1 2 3 4 5 6 16 80 / 301 POSTS