Category: lajme

1 206 207 2084146 / 4146 POSTS
Turqia dhe Serbia bëjnë të pamendueshmen, lihet pas beteja e famshme e Kosovës e vitit 1389 ku gjetën vdekjen si Sulltan Murati ashtu edhe mbreti ser
Parandalohet ajo qe mediat gjermane e cilësojnë “plaçkitja e shekullit”. Plani i një shqiptari dhe një shtetasi italian është ndërprerë ne mes nga
Analisti Astrit Gashi në lidhje me debatin e kandidatëve për Kryetar të Prishtinës që u mbajt sonte në Magazina Lokale, tha se ka qenë një debat shumë
Ministrja e jashtme e Suedisë, Margot Wallstrom ka thënë se Kosova dhe Katalonia nuk mund të krahasohen, pasi janë raste të ndryshme. Ajo ka thënë
Arban Abrashi i LDK’së thotë se Shpend Ahmeti nuk është bllokuar nga asnjë parti për të realizuar projekte bazike për qytetarët e Prishtinës. Gjithçka
Faktet edhe një herë e kanë kundërshtuar kandidatin e VV'së për kryetar të Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti. Shpend Ahmeti gënjeu publikisht ku
1 206 207 2084146 / 4146 POSTS