Category: showbiz

1 2 3 4 27 40 / 533 POSTS
Era Istrefi ka grumbulluar një milion ndjekës në Instagram. Me këtë rast ajo e ka bërë një postim në po këtë rrjet social, duke shkruar: “ U bëmë një ...
Këngëtarja atraktive shqiptare, Orinda Huta, ka hedhur poshtë mundësinë e të qenurit shtatzënë. Këngëtarja ishte martuar në një dasmë luksoze e cila ...
Ka një zë tejet karakteristik. Këngëtarja Aurela Gaçe gjithmonë është vlerësuar nga publiku për këngët që ka kënduar, interpretimin e mrekullueshëm q ...
Këngëtarja Rita Ora është shumë aktive në rrjetet sociale. Duke qenë se Instagram, Facebook e rrjetet tjera të tilla janë një mundësi e mirë promov ...
Xhuljano Sollaku ishte i riu nga Elbasani, i cili mbeti i vrarë nga policia gjatë një grabitje në Fier. 20-vjeçari, djalë i vetëm i familjes Sollaku, ...
Morena Taraku kohëve të fundit më shumë po qëndron në Stamboll sesa në Prishtinë. Sot ajo ka treguar se një nga miqtë e saj ka festuar ditëlindjen, t ...
Enca Haxhia është një nga këngëtaret më të komentuara. Më shumë për provokime e skandale, ajo arrin të jetë në qëndër të vëmendjes. Së fundmi ajo ka ...
U bë baba për herë të parë, por nuk iu gëzua dot gjatë lindjes së fëmijës! Ai është një ndër aktorët më të mirë turq i cili u bë i njohur për shqipta ...
Kastro Zizo edhe një herë ka befasuar me deklaratat e tij. Ai njihet nga të gjithë si këngëtari “problematik” që nuk e ka problem t’i shprehë mendime ...
Fisnik Ademi është ndër aktorët më të njohur dhe më të dashur për publikun kosovar Së fundmi ai është bërë edhe më i dashur me rolin e tij të Hetem ...
Vajza e aktorit të njohur të arteve marciale, përmes një videoje të publikuar në Youtube javën e kaluar, ka bërë të ditur se jeton rrugëve, për shkak ...
Rita Ora dhe Dua Lipa janë shndërruar dy femrat me ndikim shumë të madh në botë. Projektet e tyre muzikore e zërat e mahnitshëm që i karakterizojnë k ...
Këngëtarja me origjinë nga Kosova dhe yll botëror i muzikës, Dua Lipa është bërë pjesë e një murali në Malajzi Pak ditë para se të mbajë koncertin ...
Nëna e këngëtarit Meda sot feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë për më të shtrenjtën ai ka zgjedhur t’a uroj edhe publikisht, shkrua ...
Këtë javë n’Kosovë Show mysafirë ishin Valon Maloku, Antigona Kotorri, Vanesa Doçi, Alban Mehmeti e Burhani i "semaforëve". Autorët e ‘Përrallë me Tu ...
Labi në Instastory ka hedhur një fotografi ku shihet bashkë me vëllain e tij Atdheun. Që nga dalja nga televizioni ku punoi për 17 vite, u kthye në nj ...
Është një nga modelet më të njohura shqiptare. Emina Cunmulajn edhe pse nuk po e shohim në pasarelat e modës, ajo çdo ditë tregon se me çka po merret ...
Rezarta Shkurta u është kthyer fotove provokuese. Ajo është një nga femrat shqiptare më sensuale dhe gjithmonë tërheq vëmendje me postimet në rrjetet ...
Janë bërë gjashtë muaj nga vdekja e Adelajda Xhamanit. Data e 29 tetorit 2017 kishte tronditur opinionin, ngase u dha lajmi që Adela Xhamani ndërroi ...
Këngëtari kosovar që mban vulën e dhjetëra hiteve, sapo ka lansuar projektin e tij më të ri muzikor. ‘Nuk është fer’ mban titullin kënga e re e Sin ...
1 2 3 4 27 40 / 533 POSTS