Category: showbiz

1 21 22 23 24 25 29 460 / 575 POSTS
Ajo është një nga modelet më të njohura në vendin tonë dhe së fundmi po merr pjesë gjithashtu në spektaklin "Dance with me". Bëhet fjalë për Kristina ...
Modelja e njohur britanike, Iskra Lawrence ka befasuar fansat e saj mëngjesin e sotëm. 27 vjeçarja ka postuar një foto mjaft të ‘nxehtë’, me bikini ...
Sot po zhvillohet raundi i dytë i zgjedhjeve lokale në Republikën e Kosovës. Që në mëngjes, qytetarët e të gjitha komunave që shkuan në balotazh, u ...
ÇELA dhe LEAN D vijnë bashkë. Këtë herë me GANGLIFE, njofton Ulpianapress. . Teksti i shkruar vet, por ka diçka interesantë në klip. ÇELA e ...
Deri kur ishte 17-vjeç ëndrra e saj ishte basketbolli dhe idhulli personal, Stephen Curry. Por një dëmtim e penalizoi dhe mjekët i thanë se nuk do ...
Këngëtarja Gjyste Vulaj vazhdon të jetë e pëlqyer nga fansat për muzikën e saj. Ajo është gjithashtu mjaft aktive edhe në rrjetet sociale, në të ci ...
Këngëtarja Xhensila Myrtezaj vazhdon të jetë njëra ndër këngëtaret më atraktive të skenës. Ajo këtë vit ka qenë shumë e përfolur në media, kjo pasi ...
Modelja Emily Ratajkovska është në mesin e emrave më të kërkuar në botën e modës. Ajo shpesh është imazh i brendeve të njohura, në të cilat nuk ngurr ...
Ka ndërruar jetë në moshën 21 vjeçare, reperi i njohur nga New Yorku, Lil Peep. Është bërë e ditur se shkas i vdekjes së tij ka qenë përdorimi i te ...
Filip Shala është emri i aktorit të njohur Jean Claude Van Damme në filmin e tij të fundit. “Kill’em All” tregon historinë e një shqiptari, i cili ...
Bebe Rexha nuk po ndalet duke publikuar projekte të reja. Këngëtarja shqiptare me famë botërore ka gati krijimin e saj më të ri artistik. Pa ...
Aktive është në rrjetet sociale sepse për këngë të re nga ajo na ka marrë malli. Fjala është për këngëtaren Dhurata Ahemtaj e cila në Instastory ka ...
Aoife Lovett kishte luftuar me shëndetin mendor përgjatë viteve dhe, edhe pse u përmirësua, plagët i sollën kujtime që dëshironte t’i harronte, transm ...
Aktori i spektaklit “Portokalli” Rezart Veleshja ka ironizuar ngrirjen e vezëve të këngëtares Bleona Qereti Veleshja ka imituar këngëtaren në këtë ...
Superstarja latine Shakira, është detyruar që t’i anulojë të gjitha koncertet e javës së parë të turneut të saj për shkak të problemeve shëndetësore. ...
Christian Bale është i njohur për ndryshimet e mëdha në fizikun e tij, duke qenë se në disa raste e ka transformuar trupin për rolet filmike. Ndërs ...
Ledri Vula dhe Rigels Rajku po kalojnë shumë kohë bashkë së fundmi, ndërkohë që ka pasur spekulimet se dy reperët janë edhe në përgatitje të një bashk ...
Dasma e saj u komentua shumë nga mediet. Por, vëmendja më e madhe mori se sa kushtoi çmimi i kësaj dasme dhe kush pagoi. E ftuar në ‘Mirage’, pë ...
“O sa mirë” seriali vendor në kast ka pasur shumë aktorë/e. E një nga aktorët është edhe Edoni, i njohur si ‘Citi i Tophanës’ , i cili është bërë s ...
Jeta e saj private është gjithmonë në fokus të medieve. Adelina Tahiri javë më parë u bë temë e medieve rozë për shkak të lidhjes së dashurisë që e ...
1 21 22 23 24 25 29 460 / 575 POSTS