Category: showbiz

1 25 26 27533 / 533 POSTS
Princi i Etiopisë, Joel Makonnen i dha fund beqarisë në moshën 35 vjeçare, pasi u martua me amerikanen 33 vjeçare Ariana Austin. Të dy ishin njohur ...
Reperi nga Prishtina, Ledri Vula ka publikuar këngën e tij më të re “TTZ”. Muzikën e këngës e ka bërë Big Bang (REDBOX Entertainment), kurse teksti ...
Këngëtaret kosovare që kanë arritë famë botërore po vazhdojnë me suksese të njëpasnjëshme. Madje, ato tashmë janë bërë të njohura për emrat më pres ...
Biznismeni shqiptar njihet për jetën luksoze që bënë duke përfshirë edhe ndërrimin e shpeshtë të të dashurave që vijnë prej rrafshit të botës së artit ...
“Cingoz Recai” titullohet filmi i ri, në të cilin luajnë Kenan Imirzalioglu dhe Meryem Uzerli. Dy aktorët e famshëm nga Turqia së bashku me aktorët ...
Jemi vetëm disa orë larg njërit prej derbeve më të bukur në botë, atij të Madonninës dhe atmosfera po ndjehet gjithnjë e më shumë në të dy kampet. ...
“Më pëlqen puna që bëj se më jep mundësinë që të bëj shumë gjëra; t’i shkul gurmazin ndonjë rivali dhe të përdhunoj femra të bukura”. Këto komente ...
Shumë emra të njohur të skenës shqiptare ishin prezent në dasmën e djalit të këngëtarit Muhamet Sejdiu. Në këtë gëzim familjar që kishte, Muhameti ...
Në një intervistë të disa kohëve më parë, këngëtari i famshëm shqiptar Blero Muharrremi pohoi se e dashura e tij Afrona Dika dhe ish-bashkëshortja e t ...
Këngëtari i njohur dhe producenti shqiptar, Elgit Doda, dhe prezantuesja e njohur, Klea Huta, janë tashmë në romancë të konfirmuar. Ka disa muaj që ...
Ajo është një nga aktoret, këngëtaret dhe tashmë një sipërmarëse mode më të lakuara në botën e medias. Bëhet fjalë për më të bukurën latine Thalia. ...
Daljet e shpeshta, imazhet e ndryshme ku shfaqet e shoqëruar vetëm me personin që po i’a realizon ato, po lënë hapësirë për të menduar më në detaje gj ...
Personazhi tip i programit të suksesshëm të “Tv Klan” Rashel Kolaneci, nuk do të shfaqet më në këtë ekran. Ajo ka ikur nga “Xing me Ermalin”, progr ...
1 25 26 27533 / 533 POSTS