Category: showbiz

1 25 26 27 28 29 34 540 / 662 POSTS
Bukuroshja shqiptare Morena Taraku e cila e ka sprovuar veten edhe në këndim po vazhdon që nëpërmjet publikimit të imazheve në rrjete sociale t’i mbaj
Këngëtarja e njohur shqiptare ishte e ftuara e radhës tek emisioni ‘Thumb’. Gjatë asaj interviste e pyetur nga moderatorët, tha se nuk e njihte rep
Ai është njëri ndër aktorët më të famshëm në botë. Bëhet fjalë për Sylvester Stallone. Por nuk e keni ditur se aktori i njohur për rolin e tij si “Ra
Gotta Have Rock and Roll, i njëjti person që kishte letrën e Tupac drejtuar Madonnas, tani ka vendosur në ankand disa fotografi të saj kur ishte 18 vj
Një nga çiftet më simpatike të estradës sonë janë Miriam Cani dhe Alban Skënderaj. Dyshja kanë edhe dy këngë të përbashkëta me të cilat kanë rrëmby
Dje në Kosovë u mbajt raundi i dytë i zgjedhjeve për komunat të cilat shkuan në balotazh. Edhe qytetarët e Suharekës dje patën mundësi ta votojnë të p
Një ditë më parë u mbajtën rundi i dytë i zgjedhjeve lokale në vend. Obligimin e tyre qytetarë e kanë kryer edhe shumë artistë të njohur të estradës.
Ajo është një nga modelet më të njohura në vendin tonë dhe së fundmi po merr pjesë gjithashtu në spektaklin "Dance with me". Bëhet fjalë për Kristina
Modelja e njohur britanike, Iskra Lawrence ka befasuar fansat e saj mëngjesin e sotëm. 27 vjeçarja ka postuar një foto mjaft të ‘nxehtë’, me bikini
Sot po zhvillohet raundi i dytë i zgjedhjeve lokale në Republikën e Kosovës. Që në mëngjes, qytetarët e të gjitha komunave që shkuan në balotazh, u
ÇELA dhe LEAN D vijnë bashkë. Këtë herë me GANGLIFE, njofton Ulpianapress. . Teksti i shkruar vet, por ka diçka interesantë në klip. ÇELA e
Deri kur ishte 17-vjeç ëndrra e saj ishte basketbolli dhe idhulli personal, Stephen Curry. Por një dëmtim e penalizoi dhe mjekët i thanë se nuk do
Këngëtarja Gjyste Vulaj vazhdon të jetë e pëlqyer nga fansat për muzikën e saj. Ajo është gjithashtu mjaft aktive edhe në rrjetet sociale, në të ci
Këngëtarja Xhensila Myrtezaj vazhdon të jetë njëra ndër këngëtaret më atraktive të skenës. Ajo këtë vit ka qenë shumë e përfolur në media, kjo pasi
Modelja Emily Ratajkovska është në mesin e emrave më të kërkuar në botën e modës. Ajo shpesh është imazh i brendeve të njohura, në të cilat nuk ngurr
Ka ndërruar jetë në moshën 21 vjeçare, reperi i njohur nga New Yorku, Lil Peep. Është bërë e ditur se shkas i vdekjes së tij ka qenë përdorimi i te
Filip Shala është emri i aktorit të njohur Jean Claude Van Damme në filmin e tij të fundit. “Kill’em All” tregon historinë e një shqiptari, i cili
Bebe Rexha nuk po ndalet duke publikuar projekte të reja. Këngëtarja shqiptare me famë botërore ka gati krijimin e saj më të ri artistik. Pa
Aktive është në rrjetet sociale sepse për këngë të re nga ajo na ka marrë malli. Fjala është për këngëtaren Dhurata Ahemtaj e cila në Instastory ka
Aoife Lovett kishte luftuar me shëndetin mendor përgjatë viteve dhe, edhe pse u përmirësua, plagët i sollën kujtime që dëshironte t’i harronte, transm
1 25 26 27 28 29 34 540 / 662 POSTS