Category: showbiz

1 2 3 4 5 31 36 / 368 POSTS
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, gjatë ditës së sotme ka lën anash pak angjendën politike, për t’iu përkushtuar bashkëshortës së tij. Hara ...
Ylli televiziv, Kim Kardashian dëshiron që gjithmonë të jetë në qendër të vëmendjes. Ajo është parë së fundmi me bashkëshortin e saj, Kanye West në ...
Këngëtarja Rita Ora po vazhdon të komentohet me të madhe nga publiku. E përpos sukseseve të saj, Rita vlerësohet edhe për stilin unik. Ajo në In ...
Sabri Fejzullahu, këngëtari i njohur shqiptar ka mbushur përplot 50 vite karrierë. Këtë e ka bërë të ditur vet bashkëshortja e tij, Nera përmes një ...
Aktorja e njohur shqiptare, Adriana Matoshi, është emocionuar shumë me rastin e ditëlindje së saj. Tashmë 38 vjeçarja ka qëndrua rnë setin e xhirim ...
Këngëtarja Bebe Rexha është shumë aktive në profesionin e saj muzikën. Së fundi, ajo ka filluar turneun në Meksikë bashkë me këngëtarin e famshëm B ...
Fama e këngëtares shqiptare Rita Ora po rritet çdo ditë dhe më shumë. Kjo ka bërë që shumë kompani të kërkojnë këngëtarës si imazh të tyren. Pas ...
Këngëtarja kosovare Dua Lipa vazhdon të na bëjë krenare në botë. Pas lansimit të projejktit “IDGF”, Dua është e angazhuar në promovimin e saj. Kën ...
Aktorja Shannon Doherty i është kthyer xhirimeve dhe audiencë pas një beteje të rëndë me kancerin. Pas dy vitesh të pushimesh mjekësore, ajo i ësht ...
Arnold Schwarzenegger është parë shumë i qeshur në Los Angeles pasi thuhet se ka shitur për 2.5 milionë dollarë makinën e tij sportive Bugatti Veyron. ...
Jennifer Aniston nuk është parë së fundmi në publik, megjithatë bëri një përjashtim për ditëlindjen e mikes së saj. E veshur në pantallona të lëkur ...
"Grammy Awards" është ceremonia e ndarjes së çmimeve e cila ka marrë gjithë vëmendjen. Paraqitja e yjeve në tapetin e kuq është elementi që përmendet ...
1 2 3 4 5 31 36 / 368 POSTS