Category: showbiz

1 2 3 4 5 27 60 / 533 POSTS
Arta Nitaj gjithnjë komentohet për dukjen dhe stilin e saj. Aktorja e ‘O Sa Mirë’ ka postuar në llogarinë Instagram një fotografi teksa shfaqet ‘përv ...
Këngëtarja Rita Ora, në turneun e saj në Holandë është parë duke qarë. Në momentin që ajo interpretoi këngën "Lonly Together" që është në bashkëpun ...
Ajo shkëlqen e veshur si një nuse tradicionale kosovare. Një ndër çiftet që mjaft shpesh janë pjesë e mediave rozë padyshim që janë futbollisti i njo ...
Leonita Lekaj shpeshherë është bërë temë e medieve rozë dhe kësaj radhe ka tërhequr vëmendjen. Bashkëshortja e futbollistit të Arsenalit, Granit Xh ...
Bëhet fjalë për Likin nga seriali i njohur “Egjeli” dhe reperin e njohur shqiptar, Lumi B të cilët së fundi kanë ardhur me një projekt së bashku. K ...
Një këngëtar meksikan i muzikës Rap, një yll i vërtete interneti në vend me miliona klikime në YouTube, pranoi se ka kryer tre vrasje makabre. Sipas ...
Këngëtarja Eneda Tarifa ka publikuar në rrjete sociale foton e vajzës së saj Aria. Përveç fotos ku e vogëlushen e shohim të veshur me një palë krahë ...
Është një nga reperat më të kërkuar dhe më të pëlqyer të momentit dhe padyshim nga më të dashurit. Mirëpo këtë të martë Ledri Vulën do e shohim krejt ...
Adelina Ismaili konsiderohet si një ndër këngëtaret më të mira shqiptare. Atë shpeshherë e kemi para teksa përmes këngëve shpreh indinjatën rreth s ...
Rita Ora është një ndër këngëtaret më të suksesshme shqiptare në rrafshin ndërkombëtar. Bukuroshja jonë muaj më parë kishte krijuar një atmosferë f ...
Këngëtarja seksi shqiptare, nxeh rrjetin me këtë foto s Është kjo këngëtarja Fatlume Popovci, e cila po bën hatanë me këngën e saj më të re “Plaga e ...
Kur del me motrën e saj Ildën, ngjajnë si dy pika uji. Por, ngjashmëria në familjen e Almeda Abazit siç duket është shumë e madhe, shkruan lajmi.net ...
Ka kohë që e ka paralajmëruar. Reperi Getinjo ka publikuar këngën e re ‘50’ që është pothuajse e ngjashme me këngën ‘In Da Club’ të reperit 50 cent ...
Përgatituni që hitin "Despacito" i cili pushtoi botën vitin e kaluar dhe theu rekorde me klikime ta dëgjoni së shpejti në "Sheshin Skënderbej". Përme ...
Shumë emra të njohur të skenës shpesh përmendet nga mediet për fotoshopin që e përdorin. E nuk kanë munguar as huqjet e mëdha të tyre me këtë përdori ...
Enca Haxhia ka ndezur rrjetin me një video të fundit të postuar në Instagram. Në videon në fjalë, këngëtarja seksi shihet e shtrirë duke u hedhur në ...
Kim Karadashian njihet si femra më seksi. Ajo nuk heziton që t’i shfaq linjat trupore. Instagram vazhdon të jetë rrjeti social më i preferuari i saj ...
Aktori i serialit ‘O sa mirë’ Art Kurti sot në orët e para të mëngjesit është gjetur i vdekur në Gjakovë. “Policia ka ndërmarr të gjitha veprimet e n ...
Në orët e para të mëngjesit të ditës së sotme është gjendur i vdekur aktori i serialit ‘O sa mirë’, Art Kurti. Komandanti i Policisë Rajonale në Gjak ...
Gjykata Themelore në Prishtinë e ka shpallur aktgjykimin në lidhje me një përleshje që kishte ndodhur në “Zone Club” në Prishtinë, ku ishin përfshirë ...
1 2 3 4 5 27 60 / 533 POSTS