Category: showbiz

1 29 30 31 32 33 36 620 / 703 POSTS
Bleona Qereti është një nga këngëtaret shqiptare e cila çdo hap të karrierës së saj e ka shoqëruar me ‘çmendurira’ . Bleona gjithë jetën e saj ia k
Moderatorja e njohur dhe mjaft seksi sapo na ka surprizuar me njoftimin e saj të fundit. Albana Osmani dallohet për hijeshinë e saj por the tiparet
Zoti e bekoftë Andy Cohen dhe “Watch What Happens Live” pasi ku tjetër ne do të merrnim përgjigje për disa nga thashethemet që fliten për VIP'at?
Moderatorja Marina Vjollca ka publikuar në Instastories një foto në të cilën ka treguar “shoqen” e saj më të re. Në këtë foto shfaqet një mace
Neslihan Atagül Doğulu është njëra ndër aktoret më të famshme në Turqi. Ajo u bë e njohur për publikun që nga roli i saj si “Nihan” në serialin “Ka
Filmi i ri i aktorit të njohur Will Smith do të përmbajë një këngë të këngëtares me prejardhje shqiptare, Bebe Rexha. Kënga e Rexhës, Machine Gun K
Shpërthimi i skandalit seksual i ka dhënë praktikisht fund karrierës së Kevin Spacey në “Hollywood”. Një ditë më parë u njoftua se figura e aktorit
Alketa Vejsiu është ndër prezantueset më të njohurapër publikun dhe prej shumë vitesh është shfaqur në ekran me spektakle të ndryshme. Por mesa
Është një ditë shumë e veçantë për të. Fjala është për këngëtarin simpatik dhe të talentuar Art Abazin i cili me 10 nëntor feston ditëlindjen.
Uniforma dhe hijeshia me dhe pa të janë e përbashkëta e tyre. Police, zjarrikëse, pilote, ushtarake, infermiere e doktoresha heqin uniformat për të tr
Të premten në mbrëmje do të luhet sfida e 3-të e Play Off-it të botërorit ‘Rusi 2018’, mes Suedisë dhe Italisë. Ky takim do të jetë i një rëndësie
“Miss Boom Boom”, Erika Canella i kushton shumë rëndësi look-ut të saj. Bukuroshja brazilane di se si të fitojë vëmendjen e saj qoftë edhe me një p
Fotomodelja e njohur kosovare, Vildane Zeneli duket se është një adhuruese e madhe e iPhone Kjo tregohet pasi që ajo ka marrë jo një po dy tipet më
“Bëmë nënë të të ngjajë”, vlen thënja për vajzën e Alberie Hadërgjonaj, por në këtë rast jo për tiparet e njëjta të fytyrës, shumë më tepër për mos he
Nicole Schrezinger ka treguar se di të ekspozojë atëherë kur duhet të pasmet e saj bombastike Nicole këtë e ka bërë gjatë një paraqitje të saj në n
Afërdita Dreshaj ka një “rivale” të madhe tashmë. Është fjala për motrën e saj, Jehonën, e cila çdo ditë e më shumë po merr vëmendje jo vetëm në rrjet
Ka kohë që flitet se biznesmeni shqiptar Qazim Osmani është në lidhje dashurie me këngëtaren serbe Teodora Dzeverovic. Kjo së fundmi ishte pjesëmarrës
Të ftuar këtë javë në “Përrallë me Tupan” nën udhëheqjen e Valon Malokut, janë këngëtari i muzikës popullore Edi Furra dhe kryetari i Gjilanit, Lutfi
Thotë se ka shumë energji. Këngëtarja Baby G në Instastory ka hedhur disa video shumë interesante. Në këto video, ajo shihet se është në kuz
Kompozitori, producenti dhe këngëtari i ri  Bekon Mehmeti, ka lansuar këngën e tij “U kry”. Këngtari Bekon Mehmeti, ka treguar se shumë shpejt do ta
1 29 30 31 32 33 36 620 / 703 POSTS