Category: showbiz

1 30 31 32 33 34 35 640 / 681 POSTS
Këngëtarja Dafina Zeqiri mbrëmë nuk ka përjetuar një eksperiencë të mirë. Ajo në Instastory ka hedhur një fotografi, ku shihet se ka lënduar gishti
E famshmja Jennifer Lopez ka arritur që edhe njëherë të vendoset në fokusin e medieve. Tash e një kohë ajo po shijon një romancë dashurie me Alex R
Bashkëshortja e Adem Demaçit, Xhemajlije Hoxha Demaçi, ishte e ftuar në emisionin LEMzA, ku foli për herë të parë për jetën e saj. Ajo ndër të tjer
Duke e pasur parasysh se Vesa Luma është e lindur në Prishtinë përkrahja e saj për bardhë e kaltrit asnjëherë nuk ka munguar. Prandaj nuk ka pasur
Kim Kardashian është gjendur në mes të akuzave nga ana e fansave për shkak të kostumit të veshur për Halloween. Ylli i “Keeping Up With Kardashian”
Në familjen e këngëtares Arta Bajrami sot ka një arsye më shumë për të festuar. Kjo për arsye se vajza e Artës, Viktoria feston ditëlindjen e 7 dhe
Halloween ka nisur të festohet prej ditësh në Britani, ndërsa pjesë e festës është bërë së fundi edhe ylli i realit show-t “TOWIE”, Abi Clarke. 2
Tash e sa kohë, këngëtarja kosovare me famë botërore, Rita Ora është imazh i markës së të brendshmeve "Tezenis". Ajo ka realizuar kampanjën e re në
Mysafiri kryersor në emisionin ‘n’KosovëShow’ ishte deputeti i Kuvendit të Kosovës nga radhët e AKR-së, Labinot Tahiri. Ai foli për angazhimet e ti
Këngëtarët, Mimoza Shkodra dhe Seldi Qalliu janë çifti më i ri i estradës. Dyshja dashurinë e tyre e kanë kurorëzuar së fundmi edhe me fejesë ndërs
Jemi afër festës së 'Halloween' apo 'Natës së shtrigave' dhe këtë herë si kurrë më parë personazhet publike kanë filluar përgatitjet shumë herët. P
Aktorja e njohur Angjelina Jolie tash e një kohë vuan nga sëmundja e kancerit, për të cilën kishin qarkulluar lajme se e ka mundur tërësisht. Pas n
Dyshohet se Charlie Heaton u kap me kokainë, në aeroportin LAX, raporton TMZ. Aktori 23-vjeçar thuhet se arriti në Los Angeles nga Londra, fundjavë
Blogerja Armina Mevlani ka publikuar në YouTube një video, përmes së cilës ajo ka realizuar një mini-film. E shfaqur në breg të detit me rroba banj
Këngëtarja Vjollca Haxhiu është mjaft e dashur për publikun kosovar, shkruan Gazeta Blic. Haxhiu në paraqitjet e saja gjithmonë duket sikur një zon
Cardi B dhe Offset janë fejuar! Reperja 25-vjeçare i tha “po” të dashurit të saj kur ai i propozoi fejesë përpara rreth 19 mijë njerëzve gjatë konc
Ka vdekur pasi ka sfiluar pa ndërprerje për 12 orë rresht. Historia tragjike është e Vlada Dzyuba, një modele ruse 14 vjeçe, që ka ndërruar jetë pas n
Gjithçka është gati në lidhje me projektin e ri nga GJIKO! “Papuqe Gucci” është finalizuar dhe siç merr vesh klankosova.tv, klipi del nesër në orën
Padyshim është një nga këngëtaret më seksi shqiptare dhe shpesh për mijëra ndjekësit e saj në “Instagram” poston foto që e tregojnë qartë një gjë të t
Ajo është përjashtuar në “Transformes” në 2011 pasi arriti në kulmin e famës me rolin e saj në dy seritë e mëparshme në 2007. Megan Fox, 31-vjeçe, ka
1 30 31 32 33 34 35 640 / 681 POSTS