Category: showbiz

1 32 33 34 35 36 680 / 712 POSTS
Këngëtarët, Mimoza Shkodra dhe Seldi Qalliu janë çifti më i ri i estradës. Dyshja dashurinë e tyre e kanë kurorëzuar së fundmi edhe me fejesë ndërs
Jemi afër festës së 'Halloween' apo 'Natës së shtrigave' dhe këtë herë si kurrë më parë personazhet publike kanë filluar përgatitjet shumë herët. P
Aktorja e njohur Angjelina Jolie tash e një kohë vuan nga sëmundja e kancerit, për të cilën kishin qarkulluar lajme se e ka mundur tërësisht. Pas n
Dyshohet se Charlie Heaton u kap me kokainë, në aeroportin LAX, raporton TMZ. Aktori 23-vjeçar thuhet se arriti në Los Angeles nga Londra, fundjavë
Blogerja Armina Mevlani ka publikuar në YouTube një video, përmes së cilës ajo ka realizuar një mini-film. E shfaqur në breg të detit me rroba banj
Këngëtarja Vjollca Haxhiu është mjaft e dashur për publikun kosovar, shkruan Gazeta Blic. Haxhiu në paraqitjet e saja gjithmonë duket sikur një zon
Cardi B dhe Offset janë fejuar! Reperja 25-vjeçare i tha “po” të dashurit të saj kur ai i propozoi fejesë përpara rreth 19 mijë njerëzve gjatë konc
Ka vdekur pasi ka sfiluar pa ndërprerje për 12 orë rresht. Historia tragjike është e Vlada Dzyuba, një modele ruse 14 vjeçe, që ka ndërruar jetë pas n
Gjithçka është gati në lidhje me projektin e ri nga GJIKO! “Papuqe Gucci” është finalizuar dhe siç merr vesh klankosova.tv, klipi del nesër në orën
Padyshim është një nga këngëtaret më seksi shqiptare dhe shpesh për mijëra ndjekësit e saj në “Instagram” poston foto që e tregojnë qartë një gjë të t
Ajo është përjashtuar në “Transformes” në 2011 pasi arriti në kulmin e famës me rolin e saj në dy seritë e mëparshme në 2007. Megan Fox, 31-vjeçe, ka
Myleene Klass është rikthyer edhe një herë në vendin ku ajo u bë e famshme 11 vite më parë, në reality show-n e zhvilluar në Portugali. Tashmë në mos
Aktorja Teta Krasniqi ishte e ftuar në një intervistë për emisionin "Mirage". Në intervistën e saj, Teuta rrëfeu të pathëna nga jeta e saj private,
Këngëtarja Nora Istrefi shquhet për paraqitjet e saj me stil në çdo dalje televizive. Njëjtë ajo kujdeset që të bukur dhe çdo herë në trend edhe në
Ledri Vula ka zgjedhur për të pushuar në një vend të çuditshëm Reperi i njohur kosovarë pasi pati punë shumë dhe pas realizimit të këngës së tij të
Lajmi për ndarjen e tyre u finalizua rreth një vit më parë, edhe pse çifti e ka pezulluar procesin e divorcit. Dëgjuam lajme të gëzueshme, kur qark
​Ish banorja e njohur e Big Brother, tashmë një nga modelet më të përfoloura në media ka surprizuar me foton e saj të fundit. Françeska Jaçe surpri
Edhe këngëtarja kosovare me famë botërore Dua Lipa, ka marrë pjesë në takimin vjetor “KISS Halloween Party” në Londër. Lipa u shfaq “kuqezi” me një
Reperi Getinjo tashmë i është rikthyer palestrës. Ai në Instagram ka publikuar një video ku shihet teksa po ushtronte, shkruan lajmi.net Edhe ps
Këngëtarja Dhurata Ahmetaj në Instastory ka hedhur një fotografi ku ka habitur me pamjen e saj. Fotoja e bërë nga shtrati ka zbuluar një detaj, e q
1 32 33 34 35 36 680 / 712 POSTS