Category: showbiz

1 33 34 35 36 700 / 701 POSTS
Bukuroshja shqiptare, Aurela Hoxha ka mahnitur me fotografinë e saj të fundit. Ajo, paraqitet nga një laht luksoz aty ku është zhveshur në bikini t
Këngëtarja me origjinë shqiptare në Gjermani, Angelina Shala zuri ballinat e mediave pas publikimit nga ana e saj të disa fotografive me deputetin i c
Prezantuesja e emisioneve sportive, Ilda Bejleri, njihet si një prej femrave më seksi të televizionit. Bukuroshja e ekranit të DigitAlb ka befasuar
Këngëtarja shqiptare, Dua Lipa, ka qenë mjaft e angazhuar së fundmi në koncerte. Turneu i saj në Amerikë dhe në gjithë botën e ka bërë që ajo të ke
Histroia e divorcit mes Brad Pitt dhe Angelina Jolie bëri jehonë të gjatë në media. Madje edhe sot është në vëmëndje të tyre. Më parë thuhej se akt
Kohëve të fundit ata kishin pushtuar mediet rozë. Bëhet fjalë për çiftin e famshëm , reperin Mozzik dhe të dashurën e tij Loredanën. Si shumë yje
Mbi 25 vite më parë ajo mori pjesë në një nga skenat më të zjarrta në historinë e filmit. Dhe Sharon Stone u solli fansave të njëjtën moment ikonë.
Katie Price është 39 vjeçare, por tek shikon fotot më të fundit të saj, është e vështirë ta besosh. Ylli i televizionit dhe ish modelja e Glamour,
Princi i Etiopisë, Joel Makonnen i dha fund beqarisë në moshën 35 vjeçare, pasi u martua me amerikanen 33 vjeçare Ariana Austin. Të dy ishin njohur
Reperi nga Prishtina, Ledri Vula ka publikuar këngën e tij më të re “TTZ”. Muzikën e këngës e ka bërë Big Bang (REDBOX Entertainment), kurse teksti
Këngëtaret kosovare që kanë arritë famë botërore po vazhdojnë me suksese të njëpasnjëshme. Madje, ato tashmë janë bërë të njohura për emrat më pres
Biznismeni shqiptar njihet për jetën luksoze që bënë duke përfshirë edhe ndërrimin e shpeshtë të të dashurave që vijnë prej rrafshit të botës së artit
“Cingoz Recai” titullohet filmi i ri, në të cilin luajnë Kenan Imirzalioglu dhe Meryem Uzerli. Dy aktorët e famshëm nga Turqia së bashku me aktorët
Jemi vetëm disa orë larg njërit prej derbeve më të bukur në botë, atij të Madonninës dhe atmosfera po ndjehet gjithnjë e më shumë në të dy kampet.
“Më pëlqen puna që bëj se më jep mundësinë që të bëj shumë gjëra; t’i shkul gurmazin ndonjë rivali dhe të përdhunoj femra të bukura”. Këto komente
Shumë emra të njohur të skenës shqiptare ishin prezent në dasmën e djalit të këngëtarit Muhamet Sejdiu. Në këtë gëzim familjar që kishte, Muhameti
Në një intervistë të disa kohëve më parë, këngëtari i famshëm shqiptar Blero Muharrremi pohoi se e dashura e tij Afrona Dika dhe ish-bashkëshortja e t
Këngëtari i njohur dhe producenti shqiptar, Elgit Doda, dhe prezantuesja e njohur, Klea Huta, janë tashmë në romancë të konfirmuar. Ka disa muaj që
Ajo është një nga aktoret, këngëtaret dhe tashmë një sipërmarëse mode më të lakuara në botën e medias. Bëhet fjalë për më të bukurën latine Thalia.
Daljet e shpeshta, imazhet e ndryshme ku shfaqet e shoqëruar vetëm me personin që po i’a realizon ato, po lënë hapësirë për të menduar më në detaje gj
1 33 34 35 36 700 / 701 POSTS