Category: showbiz

1 34 35 36712 / 712 POSTS
Reperi nga Prishtina, Ledri Vula ka publikuar këngën e tij më të re “TTZ”. Muzikën e këngës e ka bërë Big Bang (REDBOX Entertainment), kurse teksti
Këngëtaret kosovare që kanë arritë famë botërore po vazhdojnë me suksese të njëpasnjëshme. Madje, ato tashmë janë bërë të njohura për emrat më pres
Biznismeni shqiptar njihet për jetën luksoze që bënë duke përfshirë edhe ndërrimin e shpeshtë të të dashurave që vijnë prej rrafshit të botës së artit
“Cingoz Recai” titullohet filmi i ri, në të cilin luajnë Kenan Imirzalioglu dhe Meryem Uzerli. Dy aktorët e famshëm nga Turqia së bashku me aktorët
Jemi vetëm disa orë larg njërit prej derbeve më të bukur në botë, atij të Madonninës dhe atmosfera po ndjehet gjithnjë e më shumë në të dy kampet.
“Më pëlqen puna që bëj se më jep mundësinë që të bëj shumë gjëra; t’i shkul gurmazin ndonjë rivali dhe të përdhunoj femra të bukura”. Këto komente
Shumë emra të njohur të skenës shqiptare ishin prezent në dasmën e djalit të këngëtarit Muhamet Sejdiu. Në këtë gëzim familjar që kishte, Muhameti
Në një intervistë të disa kohëve më parë, këngëtari i famshëm shqiptar Blero Muharrremi pohoi se e dashura e tij Afrona Dika dhe ish-bashkëshortja e t
Këngëtari i njohur dhe producenti shqiptar, Elgit Doda, dhe prezantuesja e njohur, Klea Huta, janë tashmë në romancë të konfirmuar. Ka disa muaj që
Ajo është një nga aktoret, këngëtaret dhe tashmë një sipërmarëse mode më të lakuara në botën e medias. Bëhet fjalë për më të bukurën latine Thalia.
Daljet e shpeshta, imazhet e ndryshme ku shfaqet e shoqëruar vetëm me personin që po i’a realizon ato, po lënë hapësirë për të menduar më në detaje gj
Personazhi tip i programit të suksesshëm të “Tv Klan” Rashel Kolaneci, nuk do të shfaqet më në këtë ekran. Ajo ka ikur nga “Xing me Ermalin”, progr
1 34 35 36712 / 712 POSTS